Ve službách státu

Ve službách státu - Pavel Lukeš | I15cajalco.com

...h Queue Queue Během pěti dnů sestavila facebooková iniciativa technologických firem, jíž se účastní i Seznam, plán pomoci státu, jak odkrývat kontakty lidí nakažených koronavirem ... StB nikdy nezanikla, ve službách demokracie zůstaly tisíce ... ... . Tím bude možné přesně zacílit karanténu pro lidi, kteří s nakaženými přišli do kontaktu. Dnes tento projekt, na kterém se podílí všichni tři mobilní operátoři, schvaluje vláda. státu Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) „Aplikace individuálních akčních plánů ve službách zaměstnanosti ČR", který byl řešen týmem Střediska podpory poradenských služeb Národního vzdělávacího fondu v úzké spolupráci s MPSV v roce 2009. Cílem projektu bylo Tapiserie ve službách státu. Výstava tapiserií ze sbírek Národního muzea v západní dvoraně Historické budovy. Historická budova Národního muzea E-mail: [email protected] ... Přehledný manuál pro OSVČ: Na co vše máte nárok a jak ... ... . Cílem projektu bylo Tapiserie ve službách státu. Výstava tapiserií ze sbírek Národního muzea v západní dvoraně Historické budovy. Historická budova Národního muzea E-mail: [email protected] Telefon: 224 497 111 (recepce) Jedním z úkolů Národního muzea je dokumentace prostor, které jsou spojeny s veřejným životem na území českých zemí ... V sobotu uplynulo třicet let od zrušení Státní bezpečnosti. Bývalý disident Radek Schovánek, který léta pracoval v Ústavu pro studium total...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Lukeš
DIMENZE
6,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službách státu.pdf

POPIS

Být utajeným agentem Čsl. rozvědné služby by se leckomu mohlo zdát jako atraktivní zaměstnání... Ovšem pravda je obvykle na míle vzdálena od představy obyčejných lidí, kteří „agenty“ viděli snad jen v amerických filmech, a to, buďme upřímní, není zrovna to pravé měřítko kvality a opravdovosti.Pavel Lukeš se stal nelegálem, legálem a nakonec kariérním diplomatem, o čemž se pokusil napsat neobvykle podrobnou knihu bez příkras a polopravd. Osoby, děje i místa jsou skutečné, tehdejší praktiky rozvědné služby socialistického státu se tu potkávají s praktikami ostatního světa, mnohdy v neuvěřitelných křivkách a spojnicích. Kniha je strhující už jen atraktivním tématem a také prostředím, ve kterém se Pavel Lukeš léta pohyboval. Kniha je doplněna unikátní fotopřílohou.

Chcete si přečíst knihu?Ve službách státu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Lukeš. Číst Ve službách státu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY