Vizitka

Vizitka - Gabriela Benešová | I15cajalco.com

...и. Vizitka je jednoduchý informační prostředek, často pěkné grafické dílko na malém kousku papíru (kartičce), zpravidla používané k obchodní propagaci ... Šablony vizitek zdarma (více než 1500 návrhů) | tisk ... ... . Historie. V dřívějších dobách se používaly pouhé proužky papíru, v kruzích šlechticů se začaly používat ... ჯერ არასდროს არ ყოფილა სავიზიტო ბარათების დამზადება ასე მარტივი და სახალისო. Tiskanje vizitk v spletni tiskarni Vizitka.com Digitalno tiskanje vizitk najvišje kakovosti vam ponuja tiskarna Vizitka.com. Priročen vmesnik za naročilo. Ponujamo ... vizitka - Wiktionary ... . Tiskanje vizitk v spletni tiskarni Vizitka.com Digitalno tiskanje vizitk najvišje kakovosti vam ponuja tiskarna Vizitka.com. Priročen vmesnik za naročilo. Ponujamo vam digitalno izdelavo poceni vizitk v roku enega delovnega dne in po najbolj dostopni ceni, kar je najbolj zanimiva ponudba na celotnem območju Slovenije! Czech: ·business card··business card ... Definition from Wiktionary, the free dictionary 1. Používajte štandardný rozmer vizitky (5×9 cm) - aby sa zmestila do bežného vizitkára. V opačnom prípade môže vaša vizitka skončiť v koši len pre to, že sa novému majiteľovi nezmestila do jeho vizitkára. Look up the Slovenian to English translation of vizitka in the PONS online dictionary. Includes free vocabulary trainer, verb tables and pronunciation function. Vizitka s mapou Word Vizitky (berušky a srdce, na středu, 10 na stránku) PowerPoint Vizitka (motiv Linky) Word Vizitky s odstíny země Word Vizitky, rozložení na šířku, s logem (10 na stránku) PowerPoint Vizitky (nadčasové) Word Vizitky, rozložení na šířku s logem (10 na stránku) ... Milli Vizitka. Performance Art. Cavidan Super Market. Shopping & Retail. GROW Media. Advertising Agency. TezPrint. Publisher. HAPPY CLUB-Uşaq İnkişaf Mərkəzi - Продленка ... Poslovna vizitka z motivom lotosovega cveta Word Vizitke Word Poslovna vizitka Word Vizitka (več ravni) Word Vizitke (risba rož, 10 na stran) PowerPoint Vizitke, navpična postavitev z logotipom (10 na stran) PowerPoint Vizitke (pikapolonice in srca, poravnano levo, 10 na stran) ... Translation for 'vizitka' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Kontakt. Wander Book s.r.o. Hodkovická 20/20 46006 Liberec Česká republika +420 484 847 339 Vizitka je vaše ogledalo. Vizitka je vaša prva predstavitev bodočim strankam in kupcem.Če je vizitka pravilno oblikovana, lahko pomeni močno tržno orodje.Za razliko od preprostih vizitk z golimi kontaktnimi podatki, dobro oblikovanje vizitke prodaja vas in vaše podjetje. Skrajšano ime Sedež Telefon Telefaks E-pošta Spletno mesto. NLB d.d. Trg republike 2, 1520 Ljubljana 01 476 39 00, 01 477 20 00 01 252 24 22 Med...

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Benešová
DIMENZE
8,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Vizitka.pdf

POPIS

Mystický příběh o vyšehradském labyrintu. Tadeáš Hájek je celkem úspěšný právník se zavedenou praxí. Z rozvedeného manželství má dospívající dceru, posledních pár let žije sám a smysl života a tak vůbec mu stále uniká. Jednoho večera najde pod svým sedadlem v Národním divadle podivnou vizitku, na které ovšem chybí kontakt. Tadeáš se rozhodne, že její majitelku vyhledá, což se mu podaří možná rychleji, než by sám chtěl.Po chvíli váhání přijme pozvání k průchodu vyšehradským labyrintem, v jehož středu najde své dětské přání. A pomoc k tomu, aby si ho konečně splnil.

Chcete si přečíst knihu?Vizitka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Benešová. Číst Vizitka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY