Průvodce válkou v Pacifiku: Od Pearl Harboru po Hirošimu

Průvodce válkou v Pacifiku: Od Pearl Harboru po Hirošimu - Daniel Marston | I15cajalco.com

...rboru po Hirošimu . Daniel Marston; Daniel Marston ... vyhledávání ... . 5,0 . Sledovať autora . História. Všetky knihy autora . B4U, 2013. Vydavateľstvo B4U, 2013. Okolnostmi, za nichž byla vedena válka v Pacifiku, se v této publikaci zabývá dvanáct renomovaných ... Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu - Marston Daniel - Okolnostmi, za nichž byla vedena válka v Pacifiku, se v této publikaci zabývá dvanáct renomovaných historiků, kteří přinášejí na dějinné události nový a neotřelý pohled. Kaž Průvodce válkou v Pacifiku (Od Pearl Harbor ... Kniha: Průvodce válkou v Pacifiku - Daniel Marston | Knihy ... ... . Kaž Průvodce válkou v Pacifiku (Od Pearl Harboru po Hirošimu) Daniel Marston • B4U, 2013 . Vypredané . Okolnostmi, za nichž byla vedena válka v Pacifiku, se v této publikaci zabývá dvanáct renomovaných historiků, kteří přinášejí na dějinné události nový a neotřelý pohled. ... Kniha: Válka v Pacifiku Od Pearl Harboru po Tokijský záliv - C. Bernard Nalty Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Průvodce válkou v Pacifiku - Od Pearl Harboru po Hirošimu 2013, D. Marston Okolnostmi, za nichž byla vedena válka v Pacifiku, se v této publikaci zabývá dvanáct renomovaných historiků, kteří přinášejí na dějinné události nový a neotřelý pohled. Kvalitní český e-shop Alza.cz Elektro nabízí zboží Habsburští orli 2. 1914-1918 za akční internetovou cenu 304 Kč. Pokud vás zajímají zkušenosti či recenze s tímto produktem, podívejte se na stránky obchodu (kliknutím na zelené tlačítko). Pearl Harbor s podtextem Japonské plánovací a velitelské struktury - autor knihy Daniel Marston, "Průvodce válkou v Pacifiku, s...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Marston
DIMENZE
5,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce válkou v Pacifiku: Od Pearl Harboru po Hirošimu.pdf

POPIS

Okolnostmi, za nichž byla vedena válka v Pacifiku, se v této publikaci zabývá dvanáct renomovaných historiků, kteří přinášejí na dějinné události nový a neotřelý pohled. Každý z autorů pojednává ve své kapitole o jednom z aspektů tohoto válečného konfliktu, od plánování operací až po zkušenosti vojáků nasazených v boji, od útoku na Pearl Harbor po zničení měst Hirošima a Nagasaki atomovou bombou. Přehledného průvodce událostmi, které zásadně ovlivnily vývoj tažení v Tichomoří, sestavil Daniel Marston, respektovaný odborník na vojenskou historii. Spolu s dvanácti dalšími přispěvateli vytvořil ojedinělý, kritikou oceňovaný sborník, jenž přináší srovnání pohledů na druhou část druhé světové války odehrávající se v oblasti Pacifiku z americké, japonské, australské a britské perspektivy. Jde o skvělou knihu pro každého, kdo zná základní fakta o válce v Pacifiku, ale rád by své znalosti prohloubil.

Chcete si přečíst knihu?Průvodce válkou v Pacifiku: Od Pearl Harboru po Hirošimu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Marston. Číst Průvodce válkou v Pacifiku: Od Pearl Harboru po Hirošimu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY