Osm měsíců v Asii

Osm měsíců v Asii - Pavel Kubát | I15cajalco.com

...ie během dvousetpadesáti dnů... V roce 2012 podnikl cestu po osmi asijských zemích (Indie, Nepál, Thajsko, Kambodža, Laos, Vietnam, Čína a Mongolsko), která trvala přes 250 dní a následně o ní napsal knihu „Osm měsíců v Asii" ... Kniha: Osm měsíců v Asii (Kubát Pavel) | ABCKNIHY.sk ... . V roce 2013 autem cestoval osm týdnů po celém Balkáně v celkové délce 7500 kilometrů. Osm měsíců v Asii Autor: Kubát, Pavel Nakladatel: Beletris EAN: 9788087105481 ISBN: 978-80-87105-48-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13,4 × 20,5 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Inzerát č. 120217694: Osm měsíců v Asii - nová kniha s věnováním od autora, Cena: 110 Kč, Lokalita: Praha 6 Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ... Osm měsíců v Asii - Pavel Kubát | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Inzerát č. 120217694: Osm měsíců v Asii - nová kniha s věnováním od autora, Cena: 110 Kč, Lokalita: Praha 6 Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů. Půjčování: u vybraných pultů výhradně na základě objednávek a rezervací - vyčkejte oznámení o vyřízení emailem či SMS. Objednávky a zpozdné se do konce května neplatí. Osm měsíců v Asii Posted on 31.1.2015 31.1.2015 by admin Ne každý si může v dnešní době dovolit cestovat, a tak jsou různé cestopisné tituly skvělou volbou, jak se na zajímavá m...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kubát
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Osm měsíců v Asii.pdf

POPIS

Indie, Nepál, Thajsko, Laos, Kambodža, Vietnam, Čína, Mongolsko – desítky tisíc kilometrů projeli mladí cestovatelé Pavel a Lucie během dvousetpadesáti dnů svého putování Asií – a přitom je jeden měsíc cesty nevyšel o mnoho dráž než je průměrný měsíční plat!Ač cestovatelští začátečníci, dokázali se na cestu nejen dobře připravit, ale také si ji maximálně užít.Kromě aktuálních zážitků, současných postřehů a cenných reflexí z bouřlivě se rozvíjejícího kontinentu, vnímaných mladýma očima, obsahuje kniha i řadu zcela praktických rad, poznámek i seznamů, které mohou být cennou pomůckou pro všechny čtenáře, kteří dostanou chuť také se vypravit za dobrodružstvím po největším světadílu.A mimořádně zajímavé jsou i nové pohledy na náš vlastní způsob života, k nimž oba poutníci díky svému asijskému putování dospěli.

Chcete si přečíst knihu?Osm měsíců v Asii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kubát. Číst Osm měsíců v Asii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY