Umírající dandy

Umírající dandy - Mari Jungstedtová | I15cajalco.com

...ě pracuje. Umírající dandy od Mari Jungstedt v KNIHCENTRUM ... Umírající dandy / Najlacnejšie knihy ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. 2006 - Den döende dandyn (česky Umírající dandy, Kniha Zlín, 2013) 2007 - I denna ljuva sommartid (česky Vražedné léto, Kniha Zlín, 2014) 2008 - Den mörka ängeln (česky Temný anděl, Kniha Zlín, 2014) 2009 - Den dubbla tystnaden; 2010 - Den farliga leken mera napsal/a o Umírající dandy. Nejhorší díl z celé série. Autorka to prostě odflákla ... Kniha: Umírající dandy (Mari Jungstedtová) | Martinus ... . Nejhorší díl z celé série. Autorka to prostě odflákla, jinak to říct ani nejde. Začátek přitom nebyl vůbec špatný, ba dokonce jsem byla mile překvapena, že mě to bavilo už od prvních stránek. Bohužel mi to ale dlouho nevydrželo. Zápletka mi vůbec nesedla, nějak jsem to nedokázala ......

INFORMACE

AUTOR
Mari Jungstedtová
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Umírající dandy.pdf

POPIS

Na ostrově Gotland panuje zima. Nejsou tu žádní turisté, obchody jsou většinou zavřené. Jenom v malé galerii na náměstí se usilovně pracuje. Egon Wallin připravuje vernisáž. Následujícího rána ale čeká město šok. Extravagantní umělec je nalezen oběšený v jedné z bran středověkého opevnění. Přišla jeho manželka na to, že vedl dvojí život a pomstila se? Nebo jen stál v cestě bezskrupulózním zlodějům? Komisař Knutas se s celým týmem pouští do vyšetřování a opět musí ustát dotěrný dohled švédských médií.

Chcete si přečíst knihu?Umírající dandy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mari Jungstedtová. Číst Umírající dandy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY