Zlaté zrcadlo

Zlaté zrcadlo - Ondřej S. Nečas | I15cajalco.com

...sporné. Pomůžeme vám vybrat zrcadlo do ložnice ... Zrcadla a galerky | SIKO.CZ ... . Chcete stojací, nástěnné nebo třeba nalepovací? S osvětlením nebo bez něj? Kulaté či hranaté? Zvolte si svůj styl, barvu a zrcadlo kupte na FAVI.cz. Máme nejširší výběr zrcadel do ložnice. HEMNES Zrcadlo, 74x165 cm 1 490,- 4.8 (29) K dispozici jsou také další barvy nebo povrchové úpravy FREBRO Zrcadlo, 20x120 cm 129,- 4.6 (5) TRENSUM Zrcadlo 149,- 4.7 (146) Nástěnné zrcadlo ve zlaté barvě Mauro ... Zrcadla do ložnice | FAVI.cz ... .7 (146) Nástěnné zrcadlo ve zlaté barvě Mauro Ferretti Soleado, ⌀ 60 cm. ... Zrcadlo s LED osvětlením Laufen KARTELL BY LAUFEN 78x78 cm chrom H3863310860001. Zrcadla. Koupelnu či ložnici bez zrcadla si dnes nedovedeme téměř představit. Kromě toho, že slouží pro odrážení našeho vzhledu, který tak snadno můžeme zkontrolovat, také zrcadla zvětšují prostor, takže se hodí do chodeb, předsíní a dalších místností, kde není dostatek místa či světla. Zrcadla Čirá skla; Izolační skla;...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej S. Nečas
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlaté zrcadlo.pdf

POPIS

Hejtman Ambrož přijíždí na pozvání starého přítele do malého hornického městečka zúčastnit se svatby, která má spojit dva místní znepřátelené rody. Dům nedávno zesnulého nevěstina strýce však skrývá jakési tajemství. Opravdu se v tajných chodbách studeného sídla plíží přízrak, nebo jsou to všechno jen výmysly, které mají vystrašit hosty a překazit sňatek? Brzy dojde k první vraždě a další na sebe nenechají čekat, ale vrah jako by byl neviditelný. Kdo má zájem rozpoutat strach? Co ukrývá dávno uzavřená štola v místních stříbrných dolech? Jak s tím souvisí neštěstí, které se událo v klášteře před deseti lety?Bludovský vyšetřovatel si tentokrát musí poradit bez svého týmu a jen s pomocí svého písaře odhalit vraha, který se schovává pod opičí maskou.

Chcete si přečíst knihu?Zlaté zrcadlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej S. Nečas. Číst Zlaté zrcadlo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY