Šmíca: Autorizovaná zpověď fotbalové legendy

Šmíca: Autorizovaná zpověď fotbalové legendy - David Hrbek, | I15cajalco.com

...zpověď fotbalové legendy. David Hrbek, Vladimír Šmicer ... Italsko-český/ Česko-italský kapesní slovník TZ-one ... ... . pevná vazba 299 Kč ... Knihy od Malý princ na Megaknihy.cz. Dostupná 1 kniha. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků I když je fotbal kolektivní hrou, diváci vždy chodili na hvězdy, individuality. Bylo to tak v dobách Di Stéfana, Genta, Bobbyho Charltona, Pelého či Eusébia, a dodnes se na tom nic nezměnilo. HLAVNÉ MENU. KNIHY. Próza. Krimi, detektívky (3108); H ... Italsko-český/ Česko-italský kapesní slovník TZ-one ... ... . HLAVNÉ MENU. KNIHY. Próza. Krimi, detektívky (3108); Horory (355); Fantasy (1422); Sci-fi (1189); Vojnové (544); Lekárske prostredie (120); Ságy (95 ... Kniha: Vlastimil Petržela: Vzlety a pády (Roman Smutný, Vlastimil Petržela) [CZ](Roman Smutný, Vlastimil Petržela) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Orloj je tady už stovky let. Za tu dobu zažil defenestrace, demonstrace, oslavy. Ovšem v roce 1996 se na Staroměstském náměstí v Praze rozpoutalo opravdové šílenství. V červnu se tu konala unikátní svatba. Ženich: Vladimír Šmicer, fotbalový reprezentant. Nevěsta: Pavlína ... První autorizovaná zpověď jednoho z nejúspěšnějších trenérů fotbalové historie. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Božský Karel: Srdce nehasnou, legendy nekončí ... Šmíca Autorizovaná výpověď jedné z největších fotbalových osobností posledních dvaceti let. Vladimír Šmicer vzpomíná na chvíle, kdy dosáhl největších triumfů, ale otevřeně ... Vyhlašovatelé, Liberecký kraj a Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s., chtějí jejím prostřednictvím motivovat obce ke zvýšení množství vytříděných odpadů z ... Nabízíme Produkty od výrobce Mladá Fronta za trvale nízké ceny v našem obchodě s dětským oblečením a dámskou módou. Produkty od výrobce Mladá Fronta pro každou příležitost a další produkty skladem....

INFORMACE

AUTOR
David Hrbek,
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Šmíca: Autorizovaná zpověď fotbalové legendy.pdf

POPIS

Rozsáhlý rozhovor s Vladimírem Šmicerem se soustřeďuje na klíčové okamžiky jeho kariéry. V interview mluví Šmicer otevřeně o obdobích krizí, ale vzpomíná také na chvíle, kdy dosáhl největších triumfů. Profesionální fotbal se prolíná s osobním životem. Kniha Šmíca ale není vzpomínkovou knihou. Oba její aktéři, Vladimír Šmicer a David Hrbek, jdou po tématech, mluví spolu o vztazích mezi hráči v týmu, o mentální síle i slabostech, o umění postavit dobrý fotbalový tým, o fanoušcích, médiích a mnohém jiném. Výsledkem je plastický portrét Vladimíra Šmicera, který doplňují rozhovory s trenérem Karlem Brücknerem, hercem Ivanem Trojanem a sportovním psychologem Michalem Šafářem.

Chcete si přečíst knihu?Šmíca: Autorizovaná zpověď fotbalové legendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Hrbek,. Číst Šmíca: Autorizovaná zpověď fotbalové legendy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY