Kočky by kupovaly myši

Kočky by kupovaly myši - Hans-Ulrich Grimm | I15cajalco.com

...ozí věří reklamě, že pro naše zvířata je v nabízených krmivech jen to nejlepší ... Kočky by kupovaly myši - Grimm Hans-Ulrich | Knihy Dobrovský ... . Realita vypadá jinak. Všechny informace o produktu Kniha Kočky by kupovaly myši - Hans-Ulrich Grimm, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kočky by kupovaly myši - Hans-Ulrich Grimm. Obsah knihy „Kočky by kupovaly myši" 1. Nesprávný sáček & Reklama a pravda o výrobě krmiv. Jak Whiskas dělá krásná zvířátka / Dobrá pověst nechvalně známého obchodu / S ... Kočky by kupovaly myši - Hans-Ulrich Grimm od 130 Kč ... ... . Jak Whiskas dělá krásná zvířátka / Dobrá pověst nechvalně známého obchodu / Slovo odpad nechtějí ani slyšet / Lehká mystifikace: jak zmást zákazníky / Žádná šance původcům chorob / Dlouhá cesta krmiv a sklon ke kažení Kočky by kupovaly myši aneb co se skrývá v konzervách pro kočky? Myslíte, že slovo maso znamená svalovinu? Výrobce granulí pro vaše miláčky si to často nemyslí. Kočka pouštní Foto: Topi Pigula Je fér přiznat, že titulek tohoto příspěvku pochází z názvu černé knihy o krmivech z pera H. U. Grimma. ... Kočky by kupovaly myši « Zpět na výpis diskusních vláken. Kočky by kupovaly myši. Přidejte téma O...

INFORMACE

AUTOR
Hans-Ulrich Grimm
DIMENZE
6,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočky by kupovaly myši.pdf

POPIS

Pokud někdo věří reklamě, je prý pro naše zvířata dost dobré jen to nejlepší. Realita vypadá jinak: „chutné“ krmivo pro psy a kočky se vyrábí v čaroděné kuchyni z všeho možného, vylepšeného aromatickými látkami a látkami, zlepšujícími chuť a vůni. Kromě odpadu se do misek našich miláčků dostávají i kaly z odpadních vod, bakterie a plísně Zvířata trpí a mohou onemocnět. A nejen zvířata, ale i člověk, když je požije. šokující skutečnosti, perfektní rešerše – reklama a pravda při výrobě krmiv.

Chcete si přečíst knihu?Kočky by kupovaly myši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans-Ulrich Grimm. Číst Kočky by kupovaly myši Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY