Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa - část třetí

Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa - část třetí - Richard Konkolski | I15cajalco.com

... a život lidí, s nimiž se autor setkal během jeho první sólo plavby kolem světa ... Idioti na plavbe kolem sveta kniha levně | Mobilmania zboží ... . „Karibikem na Pacifik" je třetí knihou edice „Plavby za dobrodružstvím" a je každodenním zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod při plavbě z Bermud na Portoriko, Santo Domingo přes Panamský kanál na ostrůvek Taboga. Je zajímavým pokračování Richardovy první sólo plavby kolem světa. Je zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod na palubě Niké při plavbě ... Karibikem na pacifik konkolski richard | Sleviste.cz ... . Je zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod na palubě Niké při plavbě z Bermud na Puerto Rico, Santo Domingo přes Panamský kanál až na ostrůvek Taboga. Obsahuje i pohled na historii navštívených míst a život lidí, s nimiž se autor setkal během jeho první sólo plavby kolem světa. Bohatě ilustrovaná 400 dobovými fotografiemi a mapami. Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa (978-80-904189-4-3) Kniha - autor Richard Konkolski, 258 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Je zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod na palubě Niké při plavbě z Bermud na Puerto Rico, Santo Domingo přes Pana... Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa (978-80-904189-4-3) Kniha - autor Richard Konkolski, 258 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Je zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod na palubě Niké při plavbě z Bermud na Puerto Rico, Santo Domingo přes Pana... Niké na plavbě kolem světa část devátá Autor: Richard Konkolski Autor líčí další zážitky z osamělé plavby kolem světa na malé plachetnici Niké v Jižním Atlantickém oceánu až na ostrov Svaté Heleny. ... Karibikem na Pacifik. Konkolski: Knihy, 2013. 248 s. ISBN 978-80-904189-4-3. ... Na ostrově pirátů - Niké na plavbě kolem světa - část čtvrt ... „Karibikem na Pacifik" je třetí knihou edice „Plavby za dobrodružstvím" a je každodenním zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod při plavbě z Bermud na Portoriko, Santo Domingo přes Panamský kanál na ostrůvek Taboga. Je zajímavým pokračování Richardovy první sólo plavby kolem světa. Karibikem na Pacifik od 481 Kč - „Karibikem na Pacifik" je třetí knihou edice „Plavby za dobrodružstvím" a je každodenním zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod při plavbě z Bermud na Portoriko, Santo Domingo přes Panamský kanál na ostrůvek Taboga. Kari...

INFORMACE

AUTOR
Richard Konkolski
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa - část třetí.pdf

POPIS

„Karibikem na Pacifik“ je třetíknihou edice „Plavby za dobrodružstvím“ aje každodenním zrcadlem pocitů, zážitků, setkání a příhod při plavbě z Bermud na Portoriko, Santo Domingo přes Panamský kanál na ostrůvek Taboga. Je zajímavým pokračování Richardovy první sólo plavby kolem světa. Publikace je bohatě ilustrovaná 321 dobovými fotografiemi a mapami. Obsah každému poskytne možnost prožít historické události a příběhy, o kterých pravděpodobně sní většina mořeplavců.

Chcete si přečíst knihu?Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa - část třetí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Konkolski. Číst Karibikem na Pacifik: Niké na plavbě kolem světa - část třetí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY