Osho Zen Tarot: Transcedentální zenová hra (kniha a 79 karet)

Osho Zen Tarot: Transcedentální zenová hra (kniha a 79 karet) - Osho | I15cajalco.com

...dentální zenová hra (kniha a 79 karet) Zdá se vám život nejistý a plný pochybností? Hledáte nějaký zdroj inspirace? Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď ... Osho Zen Tarot - Transcedentální zenová hra (kniha a 79 ... ... . Osho Zen Tarot sa zameriava na pochopenie toho, čo je tu a teraz. Je to systém založený na zenovej múdrosti, ktorá hovorí, že vonkajšie udalosti sú jednoducho odrazom našich myšlienok a pocitov, hoci ani nám samotným nie je často jasné, čoho sa tieto myšlienky a pocity týkajú. Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra Tyto zenové karty jsou speciálním druhem tarotu, který zcela nemilosrdně odhaluje pověstné jádro pudla. K tomu, abyste si mohli zahrát ... Tarot | Knihy.ABZ.cz ... . Osho Zen tarot - transcendentální zenová hra Tyto zenové karty jsou speciálním druhem tarotu, který zcela nemilosrdně odhaluje pověstné jádro pudla. K tomu, abyste si mohli zahrát tuto úžasnou zenovou hru - nepotřebujete mít žádné zvláštní znalosti. Osho zen tarot nám pomáhá odpoutat pozornost od vnějšího dění, sestoupit do nitra sama sebe, do svého srdce a pochopit, co se tam nachází, jaké procesy tam probíhají. Středověké karetní symboly, které jsou pro tarotové sady tak typické, jsou u tohoto typu tarotu nahrazeny současnými obrazy, takže význam jednotlivých ... Kniha: Osho Zen TarotTranscendentální zenová hra Transcendentální zenová hra Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Je to systém založený na zenové moudrosti, která říká, že vnější události jsou jednoduše odrazem našich myšlenek a pocitů, ačkoli ani nám samotným není často jasné, čeho ......

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Osho Zen Tarot: Transcedentální zenová hra (kniha a 79 karet).pdf

POPIS

Zdá se vám život nejistý a plný pochybností?Hledáte nějaký zdroj inspirace? Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Je to systém založený na zenové moudrosti, která říká, že vnější události jsou jednoduše odrazem našich myšlenek a pocitů, ačkoli ani nám samotným není často jasné, čeho se tyto myšlenky a pocity týkají. Osho Zen Tarot nám pomáhá odpoutat pozornost od vnějšího dění, abychom mohli jasněji pochopit, co se děje uvnitř v našem srdci. Středověké karetní symboly zde byly nahrazeny současnými obrazy, takže významu jednotlivých karet porozumí i začátečník.Doplňující texty v doprovodné knize pak pomáhají obrazy interpretovat.

Chcete si přečíst knihu?Osho Zen Tarot: Transcedentální zenová hra (kniha a 79 karet) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Osho Zen Tarot: Transcedentální zenová hra (kniha a 79 karet) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY