Vzpomínky stínů

Vzpomínky stínů - Kalayna Price | I15cajalco.com

...ata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Vzpomínky stínů | Baronet.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 3. kniha v sérii Alex Craft. O čem je kniha Vzpomínky stínů? Když si mrtví potřebují promluvit, Alex Craftová je vždy připravena naslouchat… Coby stínová čarodějka řeší Alex případy vražd povoláváním mrtvých - schopností, za niž platí vysokou cenu, která je v několika posledních případech nezměrná. Koupit Koupit eknihu. Když si mrtví potřebuj ... Kniha Vzpomínky stínů (Série Alex Craft 3) - Kalayna Price ... ... . Koupit Koupit eknihu. Když si mrtví potřebují promluvit, Alex Craftová je vždy připravena naslouchat… Coby stínová čarodějka řeší Alex případy vražd povoláváním mrtvých - schopností, za niž platí vysokou cenu, a ...

INFORMACE

AUTOR
Kalayna Price
DIMENZE
3,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky stínů.pdf

POPIS

Coby stínová čarodějka řeší Alex případy vražd povoláváním mrtvých – schopností, za niž platí vysokou cenu, a po několika posledních případech je cena nezměrná. Její magie není ovšem to jediné, co jí činí ze života jeden velký zmatek. Ačkoliv se vždy přátelila s Deathem, Smrtí samotnou, jejich vztah se stal nedávno mnohem osobnějším a intimnějším. Jejímu bývalému parťákovi, agentu Falinu Andrewsovi, vládne a přikazuje Zimní královna. A její nejlepší přítelkyně strávila příliš času ve Faerii a nyní čelí důsledkům.. Osobní život musí jít stranou, když v Nekrosu dojde k záhadné sebevraždě a Alex je najata, aby případ vyšetřila. Stín, který povolá, si ale na dny před brutálním koncem svého života nepamatuje, proto je případ ze zřejmé a veřejně spáchané sebevraždy překlasifikován na vraždu. Jaký druh magie ale dokáže ovládnout lidskou mysl? A proč si stín nepamatuje na svou vlastní smrt?

Chcete si přečíst knihu?Vzpomínky stínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kalayna Price. Číst Vzpomínky stínů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY