Čokoláda - božský požitek: 200 vynikajicích receptů

Čokoláda - božský požitek: 200 vynikajicích receptů - Carla Bardi, | I15cajalco.com

...ožitek, - zakúpte si tento produkt na Hrebenda ... Čokoláda Božský Požitek, 200 Receptů, Bardi, Morris ... ... .sk, pozrite si aj iný tovar z tejto oblasti. Čokoláda božský požitek - 200 vynikajících receptů Tuto „čokoládovou" knihu receptů si prostě musíte zamilovat - najdete v ní více než 200 receptů na všechno z čokolády, od těch jednoduchých na sušenky, brownies, košíčky a bábovky až po elegantní zákusky, dorty, pečivo, čokoládové bonbony a nápoje. Čokoláda - božský požitek 2013, C. Bardi ... Čokoláda - božský požitek - Bardi Carla,Ting Morris ... ... . Čokoláda - božský požitek 2013, C. Bardi Tuto "čokoládovou" knihu receptů si prostě musíte zamilovat - najdete v ní více než 200 receptů na všechno z čokolády, od těch jednoduchých na sušenky, brownies, košíčky a bábovky až po elegantní zákusky, dorty... Čokoláda božský požitek - 200 vynikajících receptů Tuto „čokoládovou" knihu receptů si prostě musíte zamilovat - najdete v ní více než 200 receptů na všechno z čokolády, od těch jednoduchých na sušenky, brownies, košíčky a bábovky až po elegantní zákusky, dorty, pečivo, čokoládové bonbony a nápoje. 73 produktů v kategorii Kuchařky a nápoje Svojtka & Co.. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Mlýnek na tvrdé pečivo POCAJT GRI . Ruční mlýnek na tvrdé pečivo POCAJT GRI Ruční mlýnek na tvrdé pečivo POCAJT GRI 4640141....

INFORMACE

AUTOR
Carla Bardi,
DIMENZE
5,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Čokoláda - božský požitek: 200 vynikajicích receptů.pdf

POPIS

Tuto "čokoládovou" knihu receptů si prostě musíte zamilovat - najdete v ní více než 200 receptů na všechno z čokolády, od těch jednoduchých na sušenky, brownies, košíčky a bábovky až po elegantní zákusky, dorty, pečivo, čokoládové bonbony a nápoje. Všechny recepty jsou vždy podrobně a srozumitelně rozepsány krok za krokem, a to včetně doby přípravy a úrovně obtížnosti. Každá chystaná čokoládová lahůdka je vyobrazena na detailní barevné fotografii.

Chcete si přečíst knihu?Čokoláda - božský požitek: 200 vynikajicích receptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carla Bardi,. Číst Čokoláda - božský požitek: 200 vynikajicích receptů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY