Supervize v ošetřovatelské praxi

Supervize v ošetřovatelské praxi - Martina Venglářová, | I15cajalco.com

...er a lékařů i s jejími cíli, popisuje průběh, metody i různé modely supervize ... Supervize v ošetřovatelské praxi - Martina Venglářová, kol ... ... . Doplněny jsou i kapitoly o manažerské supervizi, koučování v ošetřovatelské praxi a o etice v práci supervizora. Publikace je doplněna kazuistikami, které vhodně doplňují teoretickou část. Supervize v ošetřovatelské praxi. Martina Venglářová a kolektiv. Zobrazit. Sláva vítězům, čest poraženým. Kosorin Pavel, vydala APSS ČR. Zobrazit. Zvládání problémových situací se... ... Supervize v ošetřovatelské praxi - Martina Venglářová, kol ... ... . Kosorin Pavel, vydala APSS ČR. Zobrazit. Zvládání problémových situací se... Marcela Hauke. Zobrazit. Ošetřovatelství založené na... v ošetřovatelské praxi" nám vzniklo 8 podkategorií výsledků rozhovorů se všeobecnými sestrami. Bylo zjištěno, že všeobecné sestry na vybraných odděleních znají pojem bazální stimulace, některé prvky BS, ale pouze tři absolvovaly kurz bazální Ojedinělá publikace, která zpracovává tematiku supervize v práci sestry a nelékařských pracovníků. Seznamuje čtenáře s důvody supervize v práci sester a lékařů i s jejími cíli, popisuje průběh, metody i různé modely supervize. Doplněny jsou i kapitoly o manažerské supervizi, koučování v ošetřovatelské praxi a o etice v práci supervizora. Doplněny jsou i kapitoly o manažerské supervizi, koučování v ošetřovatelské praxi a o etice v práci supervizora. Publikace je doplněna kazuistikami, které vhodně doplňují teoretickou část.Autorka publikace se dlouhodobě a úspěšně zabývá problematikou psychologie, supervize a komunikace v práci sester. Doplněny jsou i kapitoly o manažerské supervizi, koučování v ošetřovatelské praxi a o etice v práci supervizora. Publikace je doplněna kazuistikami, které vhodně doplňují teoretickou část.Autorka publikace se dlouhodobě a úspěšně zabývá problematikou psychologie, supervize a komunikace v práci sester....

INFORMACE

AUTOR
Martina Venglářová,
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Supervize v ošetřovatelské praxi.pdf

POPIS

Ojedinělá publikace, která zpracovává tematiku supervize v práci sestry a nelékařských pracovníků. Seznamuje čtenáře s důvody supervize v práci sester a lékařů i s jejími cíli, popisuje průběh, metody i různé modely supervize. Doplněny jsou i kapitoly o manažerské supervizi, koučování v ošetřovatelské praxi a o etice v práci supervizora. Publikace je doplněna kazuistikami, které vhodně doplňují teoretickou část. Autorka publikace se dlouhodobě a úspěšně zabývá problematikou psychologie, supervize a komunikace v práci sester.

Chcete si přečíst knihu?Supervize v ošetřovatelské praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Venglářová,. Číst Supervize v ošetřovatelské praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY