Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - Jiří Vévoda, | I15cajalco.com

...e zdravotnictví Autor: Vévoda, Jiří a kol ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví PDF ... . Nakladatel: Grada EAN: 9788024747323 ISBN: 978-80-247-4732-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví. kolektiv a, Jiří Vévoda. Učebnice, odborná literatura E-Knihy Medicína, zdravotnictví Naučná pro dospělé Klasická medicína. Publikace představuje současné faktory m ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ... . Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictv ... pracovní uspokojení motivace zdravotní sestry. Genre. kolektivní monografie. NLK branch. veřejné zdravotnictví ošetřovatelství ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ... 978-80-247-4732-3 Edice: Sestra. Hodnocení: 0 hodnocení Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Pracovní oblast představuje významnou součást lidského života (Güler et al., 2003). Spokojenost člověka s pracovním životem může ovlivňovat jeho celkovou spokojenost se životem a jeho kvalitou. V pracovní oblasti je spokojenost ovlivněna mnoha faktory, které se stávají čím dál více středem zájmu odborníků z různých oblastí, například sociální psychologie ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví. Kdo napsal knihu Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví? Autorem je Jiří Vévoda, Kateřina Ivanová, Marie Nakládalová, Sylva Bártlová, Naděžda Špatenková, Eva Prošková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. Smyslem dotazníku bylo odhalit motivace zdravotníků k práci i jejich (ne)spokojenost v zaměstnání. První dvě otázky zněly takto: "Jste spokojen/a ve své aktuální pracovní pozici ve zdravotnictví? Co vás osobně motivuje k práci?" Reakce jsou přinejmenším zajímavé. Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ... Není skladem. Koupit. Anotace. Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. ... Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vévoda,
DIMENZE
10,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví.pdf

POPIS

Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehledným způsobem seznamuje management zdravotnických zařízení, studenty zdravotnických oborů, jejich pedagogy i další odbornou veřejnost s metodologií a výsledky rozsáhlého výzkumu. Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář získá přehled o práci sestry – manažerky v současném zdravotnictví, o pracovních podmínkách, ve kterých vykonává své povolání i o aktuálním systému vzdělávání sester. Autoři se dlouhodobě zabývají poradenskou činností v oblasti motivace lidských zdrojů, pohybují se v oblasti managementu zdravotnických zařízení, přednáší studentům nelékařských oborů, i studentům medicíny personální management.

Chcete si přečíst knihu?Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vévoda,. Číst Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY