Trosečníci řek

Trosečníci řek - Jiří Nosek | I15cajalco.com

...radně vodácká témata, které zvítězily v druhém ročníku (2012-2013) literární soutěže Kenyho VOLEJ ... SVĚT MEZI ŘÁDKY: Recenze: TROSEČNÍCI ŘEK (skupina autorů) ... . Obsahuje pestrý výběr toho nejlepšího, co naše současná ... 0 hodnocení Trosečníci řek 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kniha obsahuje 16 vodáckých povídek od 10 ti autorů, kteří prošli sítem druhého ročníku literární soutěže Kenyho VOLEJ. Poprvé se v ní se svými povídkami sešli Věra Nosková a její synové Jiří a ... Povídky knih Trose ... SVĚT MEZI ŘÁDKY: Recenze: TROSEČNÍCI ŘEK (skupina autorů) ... . Poprvé se v ní se svými povídkami sešli Věra Nosková a její synové Jiří a ... Povídky knih Trosečníci řek a Drž hubu a pádluj jsou střípky zážitků z cest, z vodáckých akcí, psané lidmi, kteří jsou jen romantickými dušemi a možná poslední vodáckou či trampskou generací. Mnohdy perem neumělým, ale o to upřímnějším a nemyslete si, že zde nenajdete krásu slova. Trosečníci řek od Jiří Nosek v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Objednávejte knihu Trosečníci řek - vodácké povídky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tato útlá knížečka mě hrozně bavila, až jsem se sama divila, jak je to možné. Četla jsem ji v době, kdy jsem vážně potřebovala oddech a Trosečníci řek mi dodali kýžený oraz. Ačkoliv nejsem vodák, o téhle studené a blátivé zábavě nevím zhola nic a mám o tom smyšlené hrůzné představy, protože jsem příliš rozmazlená na to, abych do toho někdy šla. Tento trampský - vodácký občasník vydává Spolek vzájemně se podporujících ústeckých kotlíkářů. Jste na stránkách určených nejen trampům, vodákům, ale milovníkům přírody a svobody vůbec. Krásné putování nejen po mapě, ale i v životě, přeje redakce časopisu Vítr. Naleznete zde zápisky z cancáků, zážitky z vandrů a jíždění řek, reportáže z ... Trosečníci řek Kniha obsahuje 16 vodáckých povídek od 10 autorů, kteří prošli sítem druhého ročníku vodácké soutěže Kenyho VOLEJ. Poprvé se v ní se svou povídkou sešla většina rodiny Věry Noskové, spisovatelka a synové Jiří a Tomáš. Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje - všechny 3 knihy povídek (Drž hubu a pádluj, Trosečníci řek a Říční polobozi), - Vodácký zpěvník 1 a Vodácký zpěvník 2, - dvě vodácké záložky do knihy s poděkováním, - originální říčenka s věnováním na přání (ruční výroba), - vodácká plátěná taška, Zpěvník je vydán v edici Kenyho VOLEJ, ze které již máte knihy Drž hubu a pádluj a Trosečníci řek a stejný je i autor titulního obrázku, lze je tedy nabízet najednou. Trosečníci řek Říční polobozi Vodácké duše. Nebo prostě zadejte do vyhledávání "vodacke povidky...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Nosek
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Trosečníci řek.pdf

POPIS

Šestnáct povídek deseti různých autorů na výhradně vodácká témata, které zvítězily v druhém ročníku (2012–2013) literární soutěže Kenyho VOLEJ. Obsahuje pestrý výběr toho nejlepšího, co naše současná vodácká literární tvorba nabízí. Deset různých autorů opět přineslo knize neuvěřitelnou pestrost. Spisovatelka Věra Nosková jela poprvé na vodu v 67 letech, jen aby se směla soutěže zúčastnit. V povídkách padají stromy, praskají pádla, kradou se rafty a mystický trosečník vodáka zmámí táhnout proti proudu až do poslední hospody. Navečer vzduch zavoní kouřem z ohňů a Duch řeky ulehne pod svou kánoi. Někde daleko v budoucnosti Poslední vodák právě našel svou první loď. Skvělé čtení na dlouhé zimní večery, i na ukrácení chvil a patřičné naladění při čekání na ostatní vodáky v kempu! Část povídek již byla oceněna v literární soutěži Trapsavec. Ukázku z knihy jsme zveřejnili v e-booku, který je ve třech formátech vč. MOBI a ePUB zdarma k dispozici zde: bit.ly/vodacky_e-book1.

Chcete si přečíst knihu?Trosečníci řek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Nosek. Číst Trosečníci řek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY