Dopravní psychologie: pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů

Dopravní psychologie: pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů - Dana Černochová, | I15cajalco.com

...2, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www ... PDF Leták Dopravní psychologie ... .grada.cz jako svou 5290. publikaci Recenzovali: PhDr. Radko Obereignerů, Ph.D. PhDr. Jiří Bauer, Ph.D. Odpovědná redaktorka ... Hledáte Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů od Matúš Šucha,Vlasta Rehnová,Martin Kořán,Dana Černochová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha rovněž obsahuje přehledný vý ... Dopravní psychologie -- pro praxi. Výběr, výcvik a ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha rovněž obsahuje přehledný výčet psychodiagnostických metod v dopravní psychologii včetně přístrojové diagnostiky. Je určena zejména dopravním a klinickým psychologům, expertům v oblasti dopravní problematiky, učitelům v autoškolách, studentům psychologie a dopravních fakult. (výběr, výcvik a rehabilitace ... Dopravní psychologie pro praxi: Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů. (recenze) Bohumil Ptáček Publikace představuje zdroj mnoha informací a návodů k činnosti pro práci psychologů a další pracovníků. Dopravní psychologie tvoří oblast, která se svým obsahem, významem a důsledky dotýká široké veřejnosti, neboť ... 2014, roč. 8, č. 1 Recenze 69 Šucha, M., Rehnová, V., Kořán, M., Černochová, D. Dopravní psychologie pro praxi.Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů ... Všechny informace o produktu Kniha Dopravní psychologie, pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů Šucha Matúš, Rehnová Vlasta, Kořán Martin, Černochová Dana, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dopravní psychologie, pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů Šucha Matúš, Rehnová Vlasta, Kořán Martin, Černochová Dana. pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů ... Dopravní psychologie je komplexní a na našem knižním trhu jedinečná publikace v oblasti bezpečnosti dopravy, která se věnuje výběru, výcviku a rehabilitaci řidičů. Čtenář se obeznámí se základy psychologické diagnostiky v oblasti dopravy, s postupem ... Dopravní psychologie: pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů ... Dopravní psychologie je komplexní a na našem knižním trhu jedinečná publikace v oblasti bezpečnosti dopravy, která se věnuje výběru, výcviku a rehabilitaci řidičů. ... Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a ... Dopravní psychologie je komplexní a na našem knižn...

INFORMACE

AUTOR
Dana Černochová,
DIMENZE
12,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Dopravní psychologie: pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů.pdf

POPIS

Dopravní psychologie je komplexní a na našem knižním trhu jedinečná publikace v oblasti bezpečnosti dopravy, která se věnuje výběru, výcviku a rehabilitaci řidičů. Čtenář se obeznámí se základy psychologické diagnostiky v oblasti dopravy, s postupem dopravněpsychologického vyšetření, nezbytného k posouzení psychické způsobilosti pro řízení, i s jeho legislativním rámcem, dále se věnuje osobnostním rysům problémových řidičů a možnostem jejich rehabilitace. Kniha rovněž obsahuje přehledný výčet psychodiagnostických metod v dopravní psychologii včetně přístrojové diagnostiky. Je určena zejména dopravním a klinickým psychologům, expertům v oblasti dopravní problematiky, učitelům v autoškolách, studentům psychologie a dopravních fakult.

Chcete si přečíst knihu?Dopravní psychologie: pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Černochová,. Číst Dopravní psychologie: pro praxi. Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY