Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf

Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf - Jiří Kovařík | I15cajalco.com

... Elchingenu a Ulmu, Kutuzovovým ústupem po Dunaji, bitvami u Dürnsteinu a Schöngrabernu, válkou v Itálii a triumfálním francouzským vítězstvím nad rusko-rakouskou armádou v Bitvě tří císařů 2 ... Slavkov 1805 jiri kovarik | Sleviste.cz ... . prosince 1805 u Slavkova, kterou zná svět pod n ěmeckým ... Slavkov 1805 - Napoleonův největší triumf Autor: Jiří Kovařík ... Nový pohled na tažení roku 1805 s bitvami u Wertingenu, Haslachu, Elchingenu a Ulmu, Kutuzovovým ústupem po Dunaji, bitvami u Dürnsteinu a Schöngrabernu, válkou v Itálii a triumfálním francouzským vítězstvím nad rusko-rakouskou armádou v Bitvě tří ... Kupte knihu Slavkov 1805 (Jiří Kovařík) s 3 % zľavou za 15.74 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky v ... Slavkov 1805 | KNIHCENTRUM.cz ... ... Kupte knihu Slavkov 1805 (Jiří Kovařík) s 3 % zľavou za 15.74 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: KOVAŘÍK, Jiří: Název: Slavkov 1805: Podnázev: Napoleonův největší triumf: Autor: Jiří Kovařík: Vydání Kupte knihu Slavkov 1805 (Jiří Kovařík) s 26 % slevou za 332 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Slavkov 1805, Napoleonův největší triumf. Jiří Kovařík. Popis: Nový pohled na tažení roku 1805 s bitvami u Wertingenu, Haslachu, Elchingenu a Ulmu, Kutuzovovým ústupem po Dunaji, bitvami u Dürnsteinu a Schöngrabernu, válkou v Itálii a triumfálním francouzským vítězstvím nad rusko-rakouskou armádou v Bitvě tří ... Hurvais napsal/a o Slavkov 1805 - Napoleonův největší triumf Další dílo, které autor zpracoval ohledně Slavkovské bitvy. Opět u něj jako vždy podáno vcelku čtivě, shromáždil velké množství informací, ale na knihu od pana Uhlíře to není. Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf 449,-350,-Skladem 1 ks. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf Nový pohled na tažení roku 1805 s bitvami u Wertingenu, Haslachu, Elchingenu a Ulmu, Kutuzovovým ústupem po Dunaji, bitvami u ... Slavkov 1805 - najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší. Slavkov u Brna, ve světě známý spíše jako Austerlitz, se 2. prosince 1805 stal místem, kde se střetly největší evropské mocnosti - Francie, Rakousko a Rusko. Přestože početní převaha nahrávala spojenecké armádě císaře Františka I. a Alexandra I., z balkonu slavkovského zámku hned druhý den císař Napoleon oznámil ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kovařík
DIMENZE
4,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf.pdf

POPIS

Nový pohled na tažení roku 1805 s bitvami u Wertingenu, Haslachu, Elchingenu a Ulmu, Kutuzovovým ústupem po Dunaji, bitvami u Dürnsteinu a Schöngrabernu, válkou v Itálii a triumfálním francouzským vítězstvím nad rusko-rakouskou armádou v Bitvě tří císařů 2. prosince 1805 u Slavkova, kterou zná svět pod německým jménem Austerlitz. Proč car Alexandr nenáviděl Napoleona? Jak probíhala válka se 3. protifrancouzskou koalicí a kdo ji vyvolal? Jaké stíny přineslo proslulé slavkovské slunce?

Chcete si přečíst knihu?Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kovařík. Číst Slavkov 1805: Napoleonův největší triumf Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY