Venusshe: (Perný týden)

Venusshe: (Perný týden) - Juraj Šebesta | I15cajalco.com

... Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima ... Venusshe (Perný týden) Juraj Šebesta komiks.román | Aukro ... . Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol ... Knihu jsem jednou přečetla, takže je skoro nová. - informace k inzerátu... Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prož ... Venusshe (Perný týden) bazar | Databáze knih ... . Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol ... Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ... Komiksový román pre teenagerov a ich poľutovaniahodných rodičov. Upozornenie: Knihy vedené v tejto databáze nedistribuujeme a neposkytujeme ani informácie o tom, kde sa dajú zabezpečiť Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol, o rok starší Lukáš, konečně k něčemu? Venusshe (Perný týden) - Šebesta Juraj, Slaninková Katarína - Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol, o rok starší Lukáš, konečně k něčemu? Inzerát Venusshe (perný týden) v okr...

INFORMACE

AUTOR
Juraj Šebesta
DIMENZE
11,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Venusshe: (Perný týden).pdf

POPIS

Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol, o rok starší Lukáš, konečně k něčemu? Ale jsou tu i jiní… Merkucio z dramaťáku, Tibi… a ten kluk z parku, jak se jenom jmenuje? A co spolužačky z nepřátelského gangu? Dá se žít bez televize?

Chcete si přečíst knihu?Venusshe: (Perný týden) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Šebesta. Číst Venusshe: (Perný týden) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY