Věštírna Heleny Růžičkové

Věštírna Heleny Růžičkové - Helena Růžičková | I15cajalco.com

...ckých disciplín, ke kterým měla blízko ... Věštírna Heleny Růžičkové - Růžičková Helena - SEVT.cz ... . Například oddíl astrologie se nezabývá pouze západoevropskou interpretací znamení, ale zahrnuje i čínský ... Věštírna Heleny Růžičkové • Tarot, veštby a snáre • Helena Růžičková , Helena Růžičková • EUROMEDIA GROUP k.s. • 2013/08 V knize Moderní snář Heleny Růžičkové měli čtenáři možnost seznámit se s výklady snů, tak jak je chápala samotná herečka. Rok: 2013 ISBN: 9788087754184 NKP-CNB: cn ... Příběh o HELENĚ RŮŽIČKOVÉ a knihy, které napsala ... . Rok: 2013 ISBN: 9788087754184 NKP-CNB: cnb002479509 OKCZID: 112225621 Citace (dle ČSN ISO 690): RŮŽIČKOVÁ, Helena. Věštírna Heleny Růžičkové. V Praze ... Thajský sen Heleny Růžičkové. Kdo napsal knihu Thajský sen Heleny Růžičkové? Autorem je Helena Růžičková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Helena Růžičková
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Věštírna Heleny Růžičkové.pdf

POPIS

V knize Moderní snář Heleny Růžičkové měli čtenáři možnost seznámit se s výklady snů, tak jak je chápala samotná herečka. V nově vydané knize Věštírna Heleny Růžičkové se okruh rozšiřuje o množství ezoterických disciplín, ke kterým měla samotná herečka velmi blízko. Najdeme zde oddíl astrologie, který se nezabývá pouze západoevropskou interpretací znamení, ale nalezneme zde čínský, indický, keltský nebo egyptský horoskop. Tím se však kniha nevyčerpává, protože paní Helena Růžičková byla velmi dobrou vykladačkou karet, byla známá svým věštěním z kávové sedliny a čajových lístků a dokázala číst z rukou. Kniha však nabízí mnohem víc, své si zde najdou ti, kteří se chtějí v základech seznámit s židovskou kabalou, frenologií, numerologií nebo věštěním z hexagramů. Kniha je srozumitelně napsaná, vše je jasně vysvětleno a popsáno. Z toho důvodu je Věštírna Heleny Růžičkové dobrým návodem, jak se v základech obeznámit s některými výše vyjmenovanými ezoterickými disciplínami.

Chcete si přečíst knihu?Věštírna Heleny Růžičkové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Růžičková. Číst Věštírna Heleny Růžičkové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY