Zóna nebezpečí

Zóna nebezpečí - Jeremy Robinson | I15cajalco.com

...vede záhadný obr skupinu domorodců peruánskou planinou Nazca ... Zóna nebezpečí (Jeremy Robinson) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Na jeho příkaz tam vyryjí do písku ohromný obrazec draka a pod balvan ... Bezpečnostní tabulka - NEBEZPEČÍ VÝBUCHU ZÓNA 1 od Reklama Express z kategorie Bezpečnostní tabulky (Značky výstrahy) koupíte v e-shopu ExpressPromo.cz The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Chill / Study / Relax / Happy Music The Good Life Radio x Sensual Musique 3,882 watching Live now Bezpečnostní tabulka Nebezpečí výbuchu - Zóna 1 Používá se k upozornění na výbušné látky nebo výbušné prostředí. Výstražná tabulka ?Nebezpečí výbuchu zóna 1? se upozor ... Povodňové mapy - Česká asociace pojišťoven ... . Výstražná tabulka ?Nebezpečí výbuchu zóna 1? se upozorňuje na zvýšené nebezpečí výbuchu ve vyhrazeném pracovním prostoru. Výstražná značka zakazuje použití elektrických zařízení, která nejsou chráněna proti výbuchu, a jakéhokoli ... 0 hodnocení Zóna nebezpečí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Genetický výzkum slibuje nesmrtelnost. Peruánská poušť vydává své tajemství. Záhadná firma, zabývající se studiem DNA, hledá způsob jak u lidí vypěstovat schopnost regenerace těla nebo jeho oddělených ... Bezpečnostní značka, tabulka nebo samolepka "Nebezpečí výbuchu, zóna 22" plně odpovídá požadavkům právních a technických předpisů, zejména Nařízení vlády č. 375/2017 Sb. a ČSN EN ISO 7010 včetně Národní přílohy NA....

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Robinson
DIMENZE
8,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Zóna nebezpečí.pdf

POPIS

Několik století před naším letopočtem vede záhadný obr skupinu domorodců peruánskou planinou Nazca. Na jeho příkaz tam vyryjí do písku ohromný obrazec draka a pod balvan ukryjí pytel s tajuplným předmětem, ze kterého neustále kape krev. Skupina archeologů pod patronací UNESCO provádí na tomto místě vykopávky a pod balvanem nalezne zkamenělinu, vzdáleně připomínající hadí hlavu. Ukáže se, že je to hlava mytické Hydry, kterou zabil Herkules. Hlava se má stát prostředkem k získání DNA, která by přenesla regenerační schopnosti Hydry na lidi. Hlavy se proto zmocní společnost Manifold, zabývající se genetickým výzkumem. Podaří se jí DNA získat, výzkum však je doprovázen zločinným zacházením s účastníky klinických testů. Hrozí nebezpečí, že Manifold prodá výsledky výzkumu teroristickým organizacím nebo diktátorům, aby se jejich vojáci a sebevražední atentátníci stali nesmrtelnými. Výzkum se nakonec vymkne kontrole a dojde k masakrům. Úmysly Manifoldu narušuje a nakonec zmaří elitní skupina Šachový tým. Kniha napínavě popisuje průběh výzkumu, hrůzné následky jeho jednotlivých etap, zásahy elitní skupiny Delta i konečné zúčtování s Manifoldem.

Chcete si přečíst knihu?Zóna nebezpečí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Robinson. Číst Zóna nebezpečí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY