Šťastně dojeď, dlouhý vláčku

Šťastně dojeď, dlouhý vláčku - Josef Hiršal | I15cajalco.com

..., vše doprovázeno krásnými verši Josefa Hiršala ... Leporelo štastně dojed,dlouhý vláčku / Produkty ... ... . ... Knížka Šťastně dojeď, dlouhý vláčku 16x12,5cm Dočasně vyprodaný . 45 Kč. 57 Kč ... Šťastně dojeď, dlouhý vláčku! Po kolejích jede vláček, rychlý vláček - náklaďáček. Od nádraží k nádraží různé zboží rozváží. Leporelo s dlouhým nákladním vlakem Kamila Lhotáka zaujme každého malého kluka. ... Šťastně dojeď, dlouhý vláčku (1954) Jana jde ... Šťastně dojeď, dlouhý vláčku | kniha ... . Šťastně dojeď, dlouhý vláčku (1954) Jana jde do školky (1955, il. Kamil Lhoták) Co nám veze (1959, il. Eva Landrová) Ivánek a zvířátka (1961) O zatoulaném kotěti (1962) O podivné záhadě na poštovním úřadě (s B. Grögerovou, 1962) O kocouru, kohoutu a huse (1962) Malý grafik (1964) Co se slovy všechno poví (s B ... Šťastně dojeď, dlouhý vláčku. Šťastně dojeď, dlouhý vláčku. Šťastně dojeď, dlouhý vláčku Josef Hiršal, Kamil Lhoták Kód produktu: 8638 Dostupnost: na dotaz. Kategorie: Knihy pro děti. Výrobce: Albatros × Žádost o zaslání upozornění ... Šťastně dojeď, dlouhý vláčku - Hiršal Josef, Lhoták Kamil,. Po kolejích jede vláček, rychlý vláček - náklaďáček. Od nádraží k nádraží různé zboží... Klasické leporelo z roku 1954 s vlaky, které už dávno nejezdí, ale učarují každému chlapečkovi i holčičce. Šťastně dojeď, dlouhý vláčku - Kamil Lhoták, Josef Hiršal Po kolejích jede vláček, rychlý vláček - náklaďáček. Od nádraží k nádraží různé zboží rozváží. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Šťastně dojeď, dlouhý vláčku - Josef Hiršal. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Galerie Kodl - aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici v Praze. Šťastně dojeď, dlouhý vláčku. Kdo napsal knihu Šťastně dojeď, dlouhý vláčku? Autorem je Josef Hiršal, Kamil Lhoták. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Šťastně dojeď, dlouhý vláčku (titulní strana k leporelu) Přihlášen ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Josef Hiršal....

INFORMACE

AUTOR
Josef Hiršal
DIMENZE
3,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastně dojeď, dlouhý vláčku.pdf

POPIS

Po kolejích jede vláček, rychlý vláček – náklaďáček. Od nádraží k nádraží různé zboží rozváží. Leporelo s dlouhým nákladním vlakem Kamila Lhotáka zaujme každého malého kluka. A protože jde o vlak s parní lokomotivou, určitě zaujme i tatínky, kteří svým potomkům jistě rádi vysvětlí, že dnes už takový vlak uvidí na kolejích jen výjimečně, protože technika se od prvního vydání této knížky (rok 1954!) velmi výrazně zdokonalila a zmodernizovala. Obrázky doprovázejí verše Josefa Hiršala.

Chcete si přečíst knihu?Šťastně dojeď, dlouhý vláčku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hiršal. Číst Šťastně dojeď, dlouhý vláčku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY