Sběratelé ostatků

Sběratelé ostatků - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...atelé ostatků na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu ... Sběratelé ostatků - Vlastimil Vondruška od 286 Kč - Heureka.cz ... . Hodnocení a recenze Sběratelé ostatků od ostatních uživatelů. ... Sběratelé kost í 12 Řady ... Antropoložka doktorka Temperance Brennanová pomáhá FBI při identifikaci nalezených ostatků neznámých obětí. Společně s kolegyní Angelou, asistentem Zackem a Hodginsem se v laboratoři snaží dopátrat podoby a charakteristických rysů oběti. Brennanová je ve svém oboru velmi schopná, a tak se ... S ... Sběratelé ostatků - Vlastimil Vondruška | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Brennanová je ve svém oboru velmi schopná, a tak se ... Sběratelé ostatků: 3. vydání Pokračování osudů Martina ze Stvolna, který se vrací z Francie do Prahy, aby dokončil studia na nově založené univerzitě. Ani v Praze však nemá možnost školu dokončit. Zaplete se do domácí války s jihočeskými Rožmberky a posléze se stane služebníkem císaře Karla IV. ... Pokračování osudů Martina ze Stvolna, který se vrací z Francie do Prahy, aby dokončil studia na nově založené univerzitě. Ani v Praze však nemá možnost školu dokončit. Zaplete se do domácí války s jihočeskými Rožmberky a posléze se stane služebníkem císaře Karla IV. Ten ho pověří úkolem získávat pro katedrálu svatého ...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
3,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratelé ostatků.pdf

POPIS

Pokračování osudů Martina ze Stvolna, který se vrací z Francie do Prahy, aby dokončil studia na nově založené univerzitě. Ani v Praze však nemá možnost školu dokončit. Zaplete se do domácí války s jihočeskými Rožmberky a posléze se stane služebníkem císaře Karla IV. Ten ho pověří úkolem získávat pro katedrálu svatého Víta ostatky. Putuje do Německa, kde potkává dávného přítele Konráda z Wormsu. Zde se znovu dostane do konfliktu s inkvizicí a prchá do severní Itálie. Uchýlí se pod ochranu dávného přítele, nyní biskupa Peera. V přestrojení dál pracuje pro císaře Karla IV. a složitými cestami pro něho vykupuje vzácné relikvie. Účastní se jeho římské korunovační cesty a nakonec získá zlomek evangelia svatého Marka a tajně ho dopraví do Čech. Po návratu se Martin ze Stvolna ožení a získává vlastní panství, ale ani tím nezíská klid, neboť musí řešit další složitou situaci, v níž se ocitne díky dvorským intrikám.

Chcete si přečíst knihu?Sběratelé ostatků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Sběratelé ostatků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY