Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells: Dvojjazyčná pohádová kniha

Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells: Dvojjazyčná pohádová kniha - Marcela Klofáčová | I15cajalco.com

...internete. Hledáte Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) od Marcela Klofáčová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells ... ... . 33 prodejen po celé ČR Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells, Autor : Marcela Klofáčová, Popis : Dětem od 5 let je určen poutavý příběh žabky Binky v českém i anglickém jazyce. Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) - Klofáčová Marcela . Dětem od 5 let je určen ... Kniha Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of ... ... . Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) - Klofáčová Marcela . Dětem od 5 let je určen poutavý příběh žabky Binky v českém i anglickém jazyce. Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a čarování. Kupte e-knihu Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells od Marcela Klofáčová na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % E-kniha: Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells (Marcela Klofáčová). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) iba za 4,32 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Zboží ze stejné kategorie - Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) Téměř ctihodná liga pirátů 3 - Pirátská čest Neodolatelně zábavný závěr trilogie o statečné pirátce a mluvícím chrliči Když kapitán ... Název: Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka (ČJ, AJ) Autor: Marcela Klofáčová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-247-4842 ... Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells. ... Dvojjazyčná pohádová kniha Autor: Marcela Klofáčov ... BINKY AND THE BOOK OF SPELLS A captivating fairy tale, Binky and the Book of Spells, draws children and adult readers into the fanciful world of spells and sorcery. A group of animal friends h...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Klofáčová
DIMENZE
4,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells: Dvojjazyčná pohádová kniha.pdf

POPIS

Dětem od 5 let je určen poutavý příběh žabky Binky v českém i anglickém jazyce. Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a čarování. Skupinka zvířecích kamarádů prožívá na cestě za krásou kouzelná dobrodružství, při nichž si stále více uvědomují, jak velký význam má přátelství. Hlavní postavou poutavého vyprávění je krásou neobdarovaná žabka Binky, která se rozhodne jít svou krásu hledat. Na strastiplné cestě pozná kamarády rozličných povah, s nimiž zažívá veselé i napínavé chvíle plné fantazie, radosti i štěstí. ally is. The main character of the story is Froglet Binky, who wasn't born beautiful and who decides to go and seek her beauty. On her distressful journey, she meets friends of various temperaments, with whom she experiences happy and sad moments full of fantasy, magic, joy and happiness.

Chcete si přečíst knihu?Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells: Dvojjazyčná pohádová kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Klofáčová. Číst Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells: Dvojjazyčná pohádová kniha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY