Jarní vánice

Jarní vánice - Rosamunde Pilcherová | I15cajalco.com

...ndýně u nevlastní matky Diany. Navenek jim nic nechybí: pouze nepřestávají vzpomínat na sladký život v Řecku, který museli po otcově smrti opustit ... Jarní vánice - Rosamunde Pilcherová | Knihy Dobrovský ... . V nepříjemné jarní sněhové vánici s Jodym pěšky hledají pomoc. První dům, na který narazí, patří rodině zemřelého Charlese, a tak se sourozenci setkávají s jeho bratrem Oliverem, který přijel na pohřeb. Jarní vánice Autor: Pilcherová, Rosamunde Nakladatel: Ikar EAN: 9788024921754 ISBN: 978-80-249-2175-4 Originál: Snow in April Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2013 (2. vydání) Jarní vánice Dvacetiletá Caroline a její malý bratr Jody žijí v Londýně u nevlastní matky Diany. Navenek jim nic nechybí: pouze nepřest ... Jarní vánice - Rosamunde Pilcherová | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Jarní vánice Dvacetiletá Caroline a její malý bratr Jody žijí v Londýně u nevlastní matky Diany. Navenek jim nic nechybí: pouze nepřestávají vzpomínat na sladký život v Řecku, který museli po otcově smrti opustit. Jednoho dne dostanou dopis ze Skotska od staršího bratra a sami se vydají za bratrem na drsný sever. Kniha: Jarní vánice - Rosamunde Pilcherová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Když za-zvoní u vrat starobylé usedlosti Olivera Cairneyho, netuší, co za zmatky taková jarní vánice dokáže nadělat… Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Světová beletrie. Nakladatel Ikar datum vydání 1.6.2013 isbn 978-80-249-2175-4 ... Jarní vánice (TV film) 1995 Unvergeßliches Wochenende... auf Mallorca, Ein (TV film) 1994 Moffengriet - Liebe tut, was sie will (TV film) 1992 Záblesk: 1989 Tatort - Keine Tricks, Herr Bülow (TV film) 1987 Reichshauptstadt privat (TV film) 1985 Tatort - Ordnung ist das halbe Sterben (TV film) Cestou je ale chytne sněhová vánice a jejich auto je mimo provoz. Naštěstí je v blízkosti staré rodinné sídlo sympatického mladíka, kam se uchýlí. Tehdy ještě půvabná hrdinka netuší, že tato jarní vánice ovlivní celý její další život. Rosamunde Pilcher: Jarní vánice nemá žiadne epizódy. Tipy na tento týždeň Plus 6.5/St/ o 20:25 Non-Stop Väčšinu svojich všedných pracovných dní trávi Bill Marks tým, že len sedí v lietadle a dáv...

INFORMACE

AUTOR
Rosamunde Pilcherová
DIMENZE
5,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Jarní vánice.pdf

POPIS

Dvacetiletá Caroline a její malý bratr Jody žijí v Londýně u nevlastní matky Diany. Navenek jim nic nechybí: pouze nepřestávají vzpomínat na sladký život v Řecku, který museli po otcově smrti opustit. Jednoho dne dostanou dopis ze Skotska od staršího bratra a sami se vydají za bratrem na drsný sever. Před cílem je zaskočí sněhová bouře. Když zazvoní u vrat starobylé usedlosti Olivera Cairneyho, netuší, co za zmatky taková jarní vánice dokáže nadělat… Ukázka z textu Všechny živly jako by se proti nim spikly. V okamžiku byli promočení na kůži a klepali se zimou. Tašky s oblečením, které se jim zdály lehké, nyní s každým krokem těžkly. Neustále se na ně sypal mokrý, hustý sníh a lepil se jako kaše. Vysoko nad nimi zlověstně sténaly a praskaly větve holých stromů bičované vichrem. Občas bylo slyšet rupnutí, když se některá větev zlomila a padala se svištěním na zem.Jody se pokoušel něco říct. „Doufám, že…“ Rty měl zmrzlé a zuby mu jektaly, přesto se ta slova snažil ze sebe dostat. „Doufám, že se na nás neskácí strom.“„To já taky.“„A ta bunda měla být nepromokavá.“ V jeho hlase zaznělo podráždění. „Jsem úplně promočený.“„Tohle je sněhová vánice, Jody, ne nějaká letní přeháňka.“Světlo stále zářilo, snad o něco jasněji a o trochu blíž na dohled, ale Caroline měla pocit, že už jdou celou věčnost. Připadala si jako ve zlém snu na nekonečné cestě, kdy před ní tančí bludička, která jí vždy unikne z dosahu.

Chcete si přečíst knihu?Jarní vánice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosamunde Pilcherová. Číst Jarní vánice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY