Předurčena do hrobu: Noční lovci 4

Předurčena do hrobu: Noční lovci 4 - Jeaniene Frost | I15cajalco.com

... pomstychtivým Mistrem upírem a ... Parametry produktu Noční lovci 4 - Předurčena do hrobu ... Kniha Noční lovci 4 - Předurčena do hrobu - Jeaniene Frost ... ... . Série. Noční lovci. Díl v sérii. 4. Počet stran. 240. Překladatel. Petra Kubašková ... Předurčena do hrobu: Noční lovci 4. Jeaniene Frost ... Předurčena do hrobu Autor: Frost, Jeaniene Nakladatel: Fantom Print EAN: 9788073982287 ISBN: 978-80-7398-228-7 Originál: Destined for an Early Grave Překlad: Kubašková, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její nemrtvý milenec Bones se potkali před šesti lety a od té doby bojovali proti zákeřným nemrtvým, utkali se s pomstychtivým Mistrem upírem a stvrdili své pouto krví. Nyní je čas na oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamži ... Noční lovci 4 - Předurčena do hrobu - Jeaniene Frost ... ... . Nyní je čas na oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamžiku, kdy se Cat jedné noci probudí z hrůzostrašného snu. Objednávajte knihu Noční lovci 4 - Předurčena do hrobuod autora Jeaniene Frost v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny ...

INFORMACE

AUTOR
Jeaniene Frost
DIMENZE
6,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Předurčena do hrobu: Noční lovci 4.pdf

POPIS

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její nemrtvý milenec Bones se potkali před šesti lety a od té doby bojovali proti zákeřným nemrtvým, utkali se s pomstychtivým Mistrem upírem a stvrdili své pouto krví. Nyní je čas na oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamžiku, kdy se Cat jedné noci probudí z hrůzostrašného snu. Pronásledují ji vidiny, v nichž se zjevuje upír jménem Gregor. Ten je mocnější než Bones a má vazbu na její minulost, o níž neví ani sama Cat. Gregor věří, že Cat patří jemu a nedá pokoj, dokud ji nedostane. Začíná bitva mezi upírem, který ji straší ve snech, a tím, kdo má její srdce, a je to jedině Cat sama, kdo dokáže Gregorovu moc zlomit. Aby zničila nejhoršího krvesaje, jakému kdy čelila, bude muset sebrat veškerou možnou sílu… I kdyby takové síly mohla dosáhnout jedině předčasnou cestou do hrobu.

Chcete si přečíst knihu?Předurčena do hrobu: Noční lovci 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeaniene Frost. Číst Předurčena do hrobu: Noční lovci 4 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY