Drahá Silvie

Drahá Silvie - Dawn Frenchová | I15cajalco.com

..., mohla tam být kapitolka navíc ... Drahá Silvie kniha od autora Dawn Frenchová ... Drahá Silvie - Dawn Frenchová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Silvia Shutová spadla z balkónu, upadla do kómatu a je na přístrojích udržujících životní funkce. Nevypadá to jako komedie? Ale je to komedie. Dawn Frenchová, věhlasná britská komička a autorka úspěšného románu Tak trochu úžasní, opět zalidňuje svou knihu plejádou ... Kniha: Drahá Silvie Autor: Dawn Frenchová Silvia Shutová spadla z balkónu, upadla do kómatu a je na přístrojích udržujících životní funkce. Drahá Silvie Autor: Frenchová, Dawn Nakladatel: Argo EAN: 9788025708897 ISBN: 9 ... Drahá Silvie - Dawn Frenchová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Drahá Silvie Autor: Frenchová, Dawn Nakladatel: Argo EAN: 9788025708897 ISBN: 978-80-257-0889-7 Originál: Oh Dear Silvia Překlad: Punge Puchalská, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2013 Silvie Shutoevá si vždycky dělala, co si usmyslela. Dokud jednoho dne nespadla z balkónu. Teď když je Silvia Shuteová po pádu z balkónu v kómatu a ...

INFORMACE

AUTOR
Dawn Frenchová
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Drahá Silvie.pdf

POPIS

Silvia Shutová spadla z balkónu, upadla do kómatu a je na přístrojích udržujících životní funkce. Nevypadá to jako komedie? Ale je to komedie. Dawn Frenchová, věhlasná britská komička a autorka úspěšného románu Tak trochu úžasní, opět zalidňuje svou knihu plejádou excentriků a v sérii jejich monologů nechává "spící" hrdinku čtenáři poznat. Probudí se Silvia? Dokud se smějeme nad každou stránkou jejího života, má pořád ještě šanci.

Chcete si přečíst knihu?Drahá Silvie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dawn Frenchová. Číst Drahá Silvie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY