Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře

Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře - Petr Pohunek, | I15cajalco.com

...k, Petr a Svobodová, Tamara Nakladatel: Maxdorf EAN: 9788073452902 ISBN: 978-80-7345-290-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2013 (2 ... Průduškové astma v dětském věku - Pohunek Petr, Svobodová ... ... . vydání) Kniha: Průduškové astma v dětském věku -- Průvodce ošetřujícího lékaře - Petr Pohunek; Tamara Svobodová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Trávit čas knihou Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Průduškové astma v dětském ... Průduškové astma v dětském věku - Petr Pohunek, Tamara ... ... . Trávit čas knihou Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Průduškové astma v dětském věku. V dětském věku je nejdůležitější pro správnou léčbu získat rodiče. Pokud rodiče nezískáme na svou stranu správnými argumenty, dítě samo naše doporučení nebude dodržo...

INFORMACE

AUTOR
Petr Pohunek,
DIMENZE
6,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře.pdf

POPIS

Kniha je aktuálním souhrnem současných poznatků o astmatu u dětí a mladistvých. V této věkové skupině se astma již řadu let drží na první příčce pomyslného žebříčku nejčastějších chronických onemocnění. Astma se navíc objevuje v mnoha podobách, a ne vždy je proto jednoduše odhaleno. Opožděná diagnóza nemoci pak vede k odkladu zahájení léčby a tím i k horším výsledkům a vyššímu riziku akutních záchvatů dušnosti i dlouhodobé nemocnosti. Autoři, pracovníci Pediatrické kliniky 2. lékařské fakulty UK, jsou předními českými odborníky v oboru dětských respiračních nemocí a dětské astma je již mnoho let v popředí jejich odborného zájmu. Nezbytné informace zde najdou především lékaři primární péče, mnohé budou jistě užitečné i pro specialisty v oboru respiračních nemocí, alergologie a klinické imunologie.

Chcete si přečíst knihu?Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pohunek,. Číst Průduškové astma v dětském věku: Průvodce ošetřujícího lékaře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY