Kosti jsou věčné

Kosti jsou věčné - Kathy Reichs | I15cajalco.com

...ervence 2013 v 14:04 | starmatulik/Bones Kosti jsou věčné (Bones are Forever) překlad: Kristýna Kučerová ... Kosti jsou věčné - Kathy Reichs, 2013, pevná vazba s ... ... . Vyšla 5.6.2013. stran: 304 ... Kniha Kosti jsou věčné Přidat komentář. tacek01. 07.08.2019. Zrovna v tomto titulu tolik pátrání v kostech není, ale ten příběh se mi moc líbil díky námětu ... 15. kniha v sérii Temperance Brennanová. O čem je kniha Kosti jsou věčné? Kathy Reichs, úspěšná spisovatelka a producentka seriálu Sběratelé kostí, přichází s dalším strhujícím románem s oblíbenou hrdinkou, soudní antropoložkou Tempe Brennanovovu. Kosti jsou věčné. Kathy Reichs. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů ... Kosti jsou věčné (Kathy Reichs) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kosti jsou věčné. Kathy Reichs. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kathy Reichs, úspěšná spisovatelka a producentka seriálu Sběratelé kostí, přichází s dalším strhujícím románem s oblíbenou hrdinkou, soudní antropoložkou Tempe ... Kosti jsou věčné A...

INFORMACE

AUTOR
Kathy Reichs
DIMENZE
10,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosti jsou věčné.pdf

POPIS

Kathy Reichs, úspěšná spisovatelka a producentka seriálu Sběratelé kostí, přichází s dalším strhujícím románem s oblíbenou hrdinkou, soudní antropoložkou Tempe Brennanovovu. Nový příběh se točí kolem mrtvých novorozených dětí, vražd a korupce a je zasazen do zajímavého, ale i nebezpečného prostřední těžby diamantů. Do montrealské nemocnice přichází Amy Robertsová a stěžuje si na silné krvácení. Lékaři sice zjistí, že nedávno porodila, ale než mohou zasáhnout, Robertsová zmizí. Na adrese, kterou v nemocnici nahlásila, policie objeví zkrvavené ručníky. V obavě z nejhoršího povolává na pomoc Temperance Brennanovou. Ve zchátralém bytě Tempe nachází rozkládající se tělíčka tří novorozených dětí. Majitel tvrdí, že byt pronajal Almě Rogersové. Vzápětí se objeví muž, který hledá Alvu Rodriguezovou. Jsou Amy Robertsová, Alma Rogersová a Alva Rodriguezová jedna a tatáž osoba? Zabila své vlastní děti? A kam zmizela? Případ dostává na starost detektiv Andrew Ryan, pro něhož má Tempe stále velkou slabost. Při vyšetřování spolupracuje se seržantem Olliem Hastym z Královské kanadské jízdní policie. I on patří do Tempiny minulosti, i když na tuhle epizodu by sama nejraději zapomněla. Nesourodá trojice se vydává po stopě zmizelé ženy nejprve do Edmontonu a pak do odlehlého městečka Yellowknife, které je centrem těžby diamantů v Severozápadních teritoriích. Skutečnosti, které zde odhalí, jsou však mnohem zlověstnější, než sami čekali.

Chcete si přečíst knihu?Kosti jsou věčné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathy Reichs. Číst Kosti jsou věčné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY