Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi

Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi - Jana Kutnohorská | I15cajalco.com

...ékařských oborů. Je ... Hledáte Multikulturní ošetřovatelství pro praxi od Jana Kutnohorská? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Multikulturní ošetřovatelství, pro praxi - Kutnohorská ... ... . 33 prodejen po celé ČR Multikulturní ošetřovatelství - teorie pro praxi. : IX. Vedecká konferencia pedagogických pracovníkov. Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, Bratislava, 2009. s. 39 - 43, 5 s. ISBN 978-80-89271-57-3. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Multikulturní ošetřovatelství pro praxi 5. 1 recenze ; Publikace je primárně didaktická, je určen ... Multikulturní ošetřovatelství pro praxi - Jana Kutnohorská ... ... . ISBN 978-80-89271-57-3. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Multikulturní ošetřovatelství pro praxi 5. 1 recenze ; Publikace je primárně didaktická, je určena studentům oborů ošetřovatelství, sociální práce, zdravotně-sociální práce a bude přínosná i pro obory speciální pedagogika, kulturologie. Poslouží zdravotníkům v praxi, a to jak nelékařských, tak i lékařských oborů. Multikulturní ošetřovatelství. Celkové hodnocení ... Poslouží zdravotníkům v praxi, a to jak nelékařských, tak i lékařských oborů. Je také přínosem pro zahraniční studenty i pro ty, kteří vyjíždějí za prací do zahraničí. Pochopením multikulturní problematiky a etických postojů lépe vnímáme potíže a ... Multikulturní ošetřovatelství - teorie pro praxi. Informace o publikaci. Multikulturní ošetřovatelství - teorie pro praxi. Autoři: BEHARKOVÁ Natália. Druh: Článek ve sborníku ... Pro média Volná místa Univerzitní magazín ... Základní údaje; Originální název: Multikulturní ošetřovatelství pro praxi: Autoři: KUTNOHORSKÁ, Jana. Vydání: Vyd. 1. Praha, 160 s. 2013. Nakladatel Všechny informace o produktu Kniha Multikulturní ošetřovatelství, pro praxi - Kutnohorská Jana, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Multikulturní ošetřovatelství, pro praxi - Kutnohorská Jana. Multikulturní ošetřovatelství pro praxi jícími kulturními zvyky a rituály. Vzhledem k tomu, že v České repub-lice počet cizinců rok od roku stoupá, je plně žádoucí, aby zdravotníci byli připraveni pro praxi. 3 Kulturní pohledy na různé aspekty života se stávají nutností pro sou-časnou i budoucí generaci. Téma mé bakalářské práce zní „Multikulturní komunikace v ošetřovatelství". Ráda bych úvodem vysvětlila výběr tohoto tématu pro svoji bakalářskou práci. K volbě tohoto tématu mě inspirovala zkušenost, kterou jsem získala při praxi v nemocnici. Byl u nás na oddělení hospitalizován klient z Mongolska. Multikulturní ošetřovatelství: pr...

INFORMACE

AUTOR
Jana Kutnohorská
DIMENZE
9,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi.pdf

POPIS

Publikace je primárně didaktická, je určena studentům oborů ošetřovatelství, sociální práce, zdravotně-sociální práce a bude přínosná i pro obory speciální pedagogika, kulturologie. Poslouží zdravotníkům v praxi, a to jak nelékařských, tak i lékařských oborů. Je také přínosem pro zahraniční studenty i pro ty, kteří vyjíždějí za prací do zahraničí. Pochopením multikulturní problematiky a etických postojů lépe vnímáme potíže a potřeby cizinců, ale také naše vlastní při setkání s jinou kulturou. Kulturní rozmanitost je jedním z ústředních znaků kulturního pokroku. Kultura, multikultura je vždy sociální, vyvíjí se mezi lidmi a ti jsou na multikulturní etiku včetně komunikační velmi citliví.

Chcete si přečíst knihu?Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Kutnohorská. Číst Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY