Vyznání nejistého chodce

Vyznání nejistého chodce - Pavel Rejchrt | I15cajalco.com

...e jde o básníka, do jehož poezie jsem se při návštěvách knihkupectví občas rád začetl, neboť její (pokud si dobře vzpomínám) lyricko-existenciální ladění a výrazová střídmost a ukázněnost se mi velmi líbily ... Beletrie | nakladatelství EMAN ... . Vyznání nejistého chodce Autor: Rejchrt, Pavel Nakladatel: Eman EAN: 9788086211893 ISBN: 978-80-86211-89-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 15 × 19,6 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) (ČB 3/2014) Shledal-li čtenář prozaickou knihu Pavla Rejchrta Světlo tmou zjizvené (2011), již jsme v Českém bratru přivítali samostatnou recenzí, prací vzpomínkovou a reflexivní a našel v ní silné autobi ... Vyznani | Sleviste.cz ... . vydání) (ČB 3/2014) Shledal-li čtenář prozaickou knihu Pavla Rejchrta Světlo tmou zjizvené (2011), již jsme v Českém bratru přivítali samostatnou recenzí, prací vzpomínkovou a reflexivní a našel v ní silné autobiografické podloží, u knihy Vyznání nejistého chodce (2013) se nesplete, bude-li ji vnímat stejně, jakkoli zde autobiografický hrdina nese jiné jméno. A přesto se ... Skrze životní příběh Kamila Korejse bilancuje autor vlastní život, teologická studia, hledání víry i umělecké zápasy. Těžiště situuje do let šedesátých a na počátek sedmdesátých. Vyznání nejistého chodce - Rej...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Rejchrt
DIMENZE
11,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyznání nejistého chodce.pdf

POPIS

Skrze životní příběh Kamila Korejse bilancuje autor vlastní život, teologická studia, hledání víry i umělecké zápasy. Těžiště situuje do let šedesátých a na počátek sedmdesátých. Demaskuje klišé o době, církvi i víře. Opakovaně se vrací k otázce, co je nejhlubším zdrojem křesťanského poselství, a na sobě i svém okolí sleduje, jak to dopadá, když se ryzí obsahy křesťanské víry potkávají s rutinou církevního provozu přizpůsobeného společenským poměrům.

Chcete si přečíst knihu?Vyznání nejistého chodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Rejchrt. Číst Vyznání nejistého chodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY