Otevřené srdce otevírá mysl

Otevřené srdce otevírá mysl - Irena Akasha Lerman | I15cajalco.com

...31-46; Lk 10,25-37). 4. Sám Pán nám doporučuje, abychom v bdělosti očekávali setkání s ním ... Otevřené srdce otevírá mysl - Irena Akasha Lerman ... ... . Následující meditace na Rozpouštění překážek k otevření srdce byla poprvé předána skrze Yael Powell v Kruhu Světla v úterý 19.listopadu 2002, během skupinového setkání. Tuto meditaci můžete použít více než jednou, abyste upevnili svoje čisté spojení s Bohem. Jakmile jste jednou provedli tuto meditaci, jakékoli a veškeré překážky v tom, abyste měli ... Naším úkolem není hledat lásku, nýbrž pouze hledat a nalézat všechny vnitřní zábrany ... Kniha: Otevřené srdce otevírá mysl | Knihy.ABZ.cz ... ... Naším úkolem není hledat lásku, nýbrž pouze hledat a nalézat všechny vnitřní zábrany, které jsme si vystavěli na ochranu proti lásce. V tomto VIDEU budeme tuto naši ochranu jemně ... KK, 2015, 256 str., A5, v. pevná. Buďte první, kdo ohodnotí "Otevřené srdce, otevřená mysl; Rinpočhe Cchokňi, Swanson Eric" Zrušit odpověď na komentář Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Nakladatelství PLOT. Bělohorská 2 169 00 Praha 6 Tel.: 220 516 196 E-mail: [email protected]@plotknihy.cz...

INFORMACE

AUTOR
Irena Akasha Lerman
DIMENZE
12,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevřené srdce otevírá mysl.pdf

POPIS

Jak už název napovídá, kniha Ireny Akashy Lerman pojednává o důležitosti otevřeného srdce a mysli. Autorka ji věnuje všem, kdo si přejí změnit svůj život, protože možnosti jak zlepšit své zdraví a najít štěstí opravdu existují. V knize se dočtete o spiritualitě, starých kulturách i náboženstvích, jelikož vše souvisí se vším. Neodmyslitelnou částí je pojednání o přírodním léčitelství a původu lidských schopností, které mohou člověku pomoci od psychických i fyzických potíží.

Chcete si přečíst knihu?Otevřené srdce otevírá mysl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Akasha Lerman. Číst Otevřené srdce otevírá mysl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY