Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden České republiky

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden České republiky - Jiří Štekl | I15cajalco.com

...nou zadnicí První žena na kole kolem světa - Annie Londonderry 1894-1895 Zajímavosti v regionech České republiky - Zajímavosti v regionech České republiky ... Rájem rozhlednovým ... . Hrady, zámky, historické památky, lidová architektura, kostely, kaple, propasti, jeskyně a další přírodní zajímavosti. Zajímavosti v Beskydech, v Českém středohoří, na Domažlicku, na Tachovsku, v Českém ráji, v Jeseníkách, v Jizerských horách, v Jižních Čechách na ... Objednávejte knihu Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České republiky v internetovém knihkupectví Mega ... Mapa rozhleden | Sleviste.cz ... ... Objednávejte knihu Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České republiky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Heureka.sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov. Rozhlednovým rájem 2019 Autor Jiří Štekl. Vzhůru na rozhledny - na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou. V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny postavené za uplynulé čtyři roky a také rozhledny v poslední době přestavěné či opravené. Nejnovější rozhledny České republiky 2013 - 2016. Dotisk z kvězna 2016 obsahuje dalších 12 nových rozhleden jako vloženou přílohu. Název: Rozhlednovým rájem (2013-2016) Autor: Jiří Štekl: Vydavatel: Cykloknihy: Orientační cena: 249,- Kč ... Rozhlednovým rájem 2019. Kdo napsal knihu Rozhlednovým rájem 2019? Autorem je Jiří Štekl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Rájem rozhlednovým - 70 nejnovějších rozhleden ČR 70 nejnovějších rozhleden České republiky Počet stran: 80 stran Vzhled: brožovaná, šitá, s klopami, lesklé lamino Formát: 145 x 205 mm ISBN: 978-80-87193-25-9 Vyšlo: květen 2013 Vydavatel: Cykloknihy • na kole, pěšky, vlakem i lanovkou Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Mapy a průvodci. Máte vybrané filtry: Cykloknihy s.r.o. 70 nejnovějších rozhleden České republiky. 70 nejnovějších rozhleden České republiky. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou. Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, vlakem i lanovkou - 70 nejnovějších rozhleden České republiky - Štekl Jiří . Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově zařazeným rozhlednám kupovat čtvrtou knihu. Jiří Štěkl: Rájem rozhlednovým (70 nejnovějších rozhleden) Knihu zasíláme Janu Kazdovi z Liberce! Útlá knížka si ponechala název Rájem rozhlednovým jako předchozí publikace. Soustřeďuje sedmdesát nejnovějších rozhleden České republiky. Je určena především pro zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Štekl
DIMENZE
11,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden České republiky.pdf

POPIS

Kniha je určena především pro zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově zařazeným rozhlednám kupovat čtvrtou knihu. Obsahuje všechny nově postavené nebo přestavěné rozhledny za poslední čtyři roky (od roku 2009). Naprostou novinkou jsou u každé rozhledny údaje o její dostupnosti vlakem: číslo železniční tratě, nejbližší železniční zastávka a vzdálenost od ní k rozhledně. Nechybí vložená velká mapa VŠECH 333 rozhleden České republiky s přehlednou tabulkou, obsahující již tři tisíce údajů: název rozhledny (vč. druhého názvu), kraj, okres, rok vzniku, typ rozhledny, nadmořskou výšku, výšku rozhledny, GPS souřadnice. Všechny rozhledny autor osobně navštívil a přístupové trasy v nakreslených mapkách projel na kole a ověřil. Kniha se jistě stane nejen užitečným průvodcem na cestách, ale i inspirativním rádcem při plánování výletů.

Chcete si přečíst knihu?Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Štekl. Číst Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY