Tváře smrti

Tváře smrti - Tony S. Daniel | I15cajalco.com

.... S příběhy o Batmanovi se poslední dobou roztrhl na českém komiksovém trhu pytel ... Hodnocení dokumentu Tváře smrti (1978) | Kinobox.cz ... . Nakladatelství BB/art, stálice ve vydávání světových komiksů v českých překladech, nedávno představilo novou komiksovou řadu (tj. novou v našich malých vodách), a to Batman Detective Comics. Odstartovala ji kniha s podnázvem Tváře smrti od Tonyho S. Daniela, jež se zdá být ... Batman Detective Comics: Tváře smrti. Vydalo nakladatelství BB/art, 2013, 399 Kč . Scénář: Tony S. Daniel Kresba: Tony ... Batman Detective Comics: Tváře smrti | Horor-Web.cz ... ... . Vydalo nakladatelství BB/art, 2013, 399 Kč . Scénář: Tony S. Daniel Kresba: Tony S. Daniel a Szymon Kudranski S Tonym S. Danielem (celým jménem Antonio Salvador Daniel) jsme se už seznámili, a to díky komiksu "Batman R.I.P.", který BB/artu vyšel poměrně nedávno. Víte, co znamená slovo fyziognomie? Přesně řečeno jde o metodu, která se zabývá vzhledem obličeje jako zdroje informací o zdravotním stavu. Znamená to, že z tváře se dá vyčíst nejen láska či zdraví, ale i nemoc. Kniha "Batman Detective Comics 1: Tváře smrti" obsahuje dva příběhy, i když dějově na sebe navazují - alespoň v některých rovinách. V prvním příběhu zjišťujeme, že Bruce randí s jednou reportérkou a její příběh se dál rozvíjí v příběhu druhém, kde už je zase jiná tvář smrti než v příběhu prvním. 12.6.2013 - Batmanovy komiksy mají různé tváře smrti - abicko.cz. Názory: Přečíst vybrané | Přečíst vše | Přidat. Pokročilé: O autorovi - Tony S. Daniel Další knihy autora: Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1 ... Tváře smrti je dokument z roku 1978, spadající do žánrů dokumentární a horor. V hlavních rolích John Alan Schwartz a Samuel Berkowitz. Režie: John Alan SchwartzBrutální dokument o různých podobách smrti.Je otázkou, co je skutečné a co je zfalšované a co reálné. Jedná se o smrti jak lidské... Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (pevná vazba) 3.4 (3.4) | BB/art s.r.o. | akční, superhrdinský | série Batman Detective Comics (NEW 52). Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné ... !!!VÁZANÁ VERZE EXKLUZIVNĚ POUZE U NÁS!!! Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham Cit Kupte knihu Batman Detective Comics Tváře smrti (Daniel Tony S.) s 4 %...

INFORMACE

AUTOR
Tony S. Daniel
DIMENZE
7,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Tváře smrti.pdf

POPIS

Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším je nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker. Ten nyní unesl další dvě oběti – mladou nevinnou dívku a policejního komisaře Jima Gordona. Chce-li je Batman zachránit, musí Dollmakerovi jako návnadu předhodit něco mnohem lákavějšího – sebe samotného. Když má již Dollmaker Batmana ve své moci, hodlá jej prodat tomu zájemci, který za něj zaplatí nejvíc. Dokáže Batman nakonec uniknout i z tohoto zajetí? A podaří se mu vypátrat Dollmakerovo tajemství a zjistit, kam se vlastně poděl Joker? Nebo nakonec zvítězí Dollmaker?

Chcete si přečíst knihu?Tváře smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony S. Daniel. Číst Tváře smrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY