Cukrářská technologie

Cukrářská technologie - Alena Půlpánová | I15cajalco.com

...jní zařízení nebo místa), v nichž může dojít k chybě, ohrožující nezávadnost výsledné ... Kniha: Cukrářská technologie (Alena Půlpánová) | Martinus ... ... Publikace je určena pro výuku předmětu Cukrářská výroba učebního oboru cukrář, ale zároveň zůstává koncipována jako užitečná pomůcka pro cukrářskou výrobu. Kde převážnou část textu tvoří vždy základní popis výrobku, surovinová skladba a výrobní postupy, včetně popisu výrobních vad a popřípadě jejich možná náprava. Publikace je určena pro výuku předmětu Cukrářská výroba učebního oboru cukrář, ale záro ... Cukrářská technologie 2. vydání od 262 Kč - Heureka.cz ... . Publikace je určena pro výuku předmětu Cukrářská výroba učebního oboru cukrář, ale zároveň zůstává koncipována jako užitečná pomůcka pro cukrářskou výrobu. Kde převážnou část textu tvoří vždy základní ... Cukrářská technologie. 310 Kč Cukrářská technologie - Půlpánová Alena s novými plodinami. Spolu s uvedenými plodinami je dnes také mnohem širší a pestřejší trh s cukrářskými surovinami, polotovary a pomůckami k cukrářské výrobě, a tak nám v mnohých případech velmi usnadní vlastní výrobu a dohotovení - zdobení cukrářských výrobků. Cukrářská škola. Naučte se s námi vařit. Od základu po složité postupy, poté zvládnete připravit vše! Kuchařův rádce. Něco se vám nepovedlo, nebo chcete jen poradit? Zobrazte jednoduše rady, které potřebujete. Druhé přepracované vydání publikace Cukrářská technologie. Toto vydání mohou při své práci využívat jak profesionální pracovníci, tak i amatérská veřejnost. Jedním z důvodů k vydání této Cukrářské technologie je zcela nová legislativa, kterou se řídí podnikání v oboru cukrář. / učebnice, pracovní sešity / Cukrářská technologie. učebnice, pracovní sešity didaktické, kreativní pomůcky kreativní dílničky školní potřeby křídy křídy houby pastelky normální klasický rozměr jumbo trojhranné klasický rozměr jumbo akvarelové progressa psací potřeby tužky ... Kupte knihu Cukrářská technologie (Alena Půlpánová) s 22 % slevou za 308 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Cukrářská technologie - Kontaktní údaje Cukrářská technologietento inzerát již není platný!! Nejnovější inzeráty inzerce zdarma. Půjčka ihned k dispozici na váš úče. Nebankovní půjčku můžete získat online. Peníze ze schválené nebankovní půjčky obdržíte většinou do 24 hodin od schválení....

INFORMACE

AUTOR
Alena Půlpánová
DIMENZE
9,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Cukrářská technologie.pdf

POPIS

Publikace je přepracována v souladu s aktuálními předpisy, doplněna o nové trendy cukrářské výroby, které například zahrnují i práci s novými plodinami. Spolu s uvedenými plodinami je dnes také mnohem širší a pestřejší trh s cukrářskými surovinami, polotovary a pomůckami k cukrářské výrobě, a tak nám v mnohých případech velmi usnadní vlastní výrobu a dohotovení - zdobení cukrářských výrobků. I tyto okolnosti bylo nutné do textu třetího vydání zahrnout.Tato kniha je určena především pro výuku předmětu cukrářská výroba učebního oboru cukrář, stejně jako je možné i její využití k výuce popsané problematiky na hotelových školách i pro doplnění učiva v oboru kuchař. Zároveň je koncipována k praktickému využití jako užitečná pomůcka pro mnohé odborníky v cukrářské výrobě, ale může posloužit i amatérským zájemcům a nadšencům o tento náročný, ale krásný obor.

Chcete si přečíst knihu?Cukrářská technologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Půlpánová. Číst Cukrářská technologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY