Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka

Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka - Zdeněk Lipský, | I15cajalco.com

...k 100ks VÝVOJ KRAJINY NOVODVORSKA A ŽEHUŠICKA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH NOVÁ PUBLIKACE ... Odbor kulturní krajiny a sídel ... ... po současnost. Hlavní zájem tohoto his-torického přehledu je soustředěn na ob-dobí od 18. století po dnešek, neboť jde ... kulturní krajiny Novodvorska a Žehu-šicka podílely. Porovnání cen tepny krajiny kolektiv autoru, srovnání cen tepny krajiny kolektiv autoru na portálu HLEDEJCENY.cz. Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách. Zdeněk L ... Strategická vize rozvoje krajiny Novodvorska a Žehušicka ... . Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách. Zdeněk Lipský, Martin Weber, Lenka Stroblová a kol. Monografie navazuje na předchozí knihu autorského kolektivu Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách, vydanou v roce 2011. Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka-26 %. Není skladem. 278 K ... ŠANTRŮČKOVÁ, M., WEBER, M., LIPSKÝ, Z., STROBLOVÁ, L. (2013): Participative landscape planning in rural areas: A case study from Novodvorsko, Žehušicko, Czech ... (2013): Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách. Karolinum, Praha, 406 s. KUČERA, Z. (2012): Obraz jako zdroj rozmanitých informací. Tepny krajiny - kolektiv autorů . Kniha Tepny krajiny je literárním zpracováním rozhlasového cyklu. Autoři v ní putují moravskou krajinou podél řek,aby podali svědectví o historii i současnosti jednotlivých lokalit v blízkosti vodních toků. Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka Lipský, Zdeněk Weber, Martin Stroblová, Lenka. Monografie navazuje na knihu Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách, vydanou v roce 2011....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Lipský,
DIMENZE
6,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka.pdf

POPIS

Monografie navazuje na knihu Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách, vydanou v roce 2011. Podrobně rozebírá přírodní podmínky i stávající způsob využívání krajiny Novodvorska a Žehušicka s aktuálními problémy, které z něj vyplývají. Provádí důkladnou SWOT analýzu současného stavu území a na jejím základě předkládá variantní scénáře budoucího vývoje krajiny a její cílové charakteristiky. Text je doplněn velkým počtem map, grafů, tabulek a fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Lipský,. Číst Současnost a vize krajiny Novodvorska a Žehušicka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY