Čistírny odpadních vod: pro rodiné domy

Čistírny odpadních vod: pro rodiné domy - Jan Sojka | I15cajalco.com

...ní do 50 obyvatel. Dozvíte se jak nakládat s různými typy odpadních vod (splaškovými, srážkovými apod ... Čistírny odpadních vod pro rodinné domy? Hledejte moderní ... ... .) a jakým způsobem je odvádět, na ... Čistírny odpadních vod: pro rodiné domy. Jan Sojka Nakladatel: Grada 2013 ... Čistírny odpadních vod Autor: Sojka, Jan Nakladatel: Grada EAN: 9788024745046 ISBN: 978-80-247-4504-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozdělení čistírny odpadních vod. 14.11.2018 - naposledy aktualizováno před 549 dny Čistírny této velikosti nazývané často domovními č ... Čistírna odpadních vod AS-MONOcomp - YouTube ... . 14.11.2018 - naposledy aktualizováno před 549 dny Čistírny této velikosti nazývané často domovními čistírnami jsou určeny pro čištění převážně splaškových vod z jednotlivých objektů. AS-GW AQUALOOP - jedná se o kompaktní čistírny šedých vod jak pro rodinné domy a bytové domy. Velikostní řady čistíren jsou od 4 až po 144 EO. Jedná se typové prvky, které jsou ... Čistírny odpadních vod pro rodinné domy. Předchozí obrázky Další obrázky. ... Dozvíte se jak nakládat s různými typy odpadních vod (splaškovými, srážkovými apod.) a jakým způsobem je odvádět, na co si dát pozor při instalaci vnitřních i venkovních potrubních rozvodů. Občané města mohou i nadále dostat od města finance na čistírny odpadních vod. Zastupitelé na svém posledním zasedání schválili novelizaci Zásad pro poskytování účelové dotace v rámci programu podpory výstavby čistíren odpadních vod pro rodinné domy....

INFORMACE

AUTOR
Jan Sojka
DIMENZE
4,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Čistírny odpadních vod: pro rodiné domy.pdf

POPIS

Pokud stojíte před otázkou, zda čistírnu ano, či ne a jakou, pak právě pro vás je určena tato kniha, která se snaží podat stručný přehled postupů a poznatků při řešení problematiky čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění do 50 obyvatel. Dozvíte se jak nakládat s různými typy odpadních vod (splaškovými, srážkovými apod.) a jakým způsobem je odvádět, na co si dát pozor při instalaci vnitřních i venkovních potrubních rozvodů. Publikace se detailně věnuje čtyřem základním způsobům čištění odpadních vod - mechanickému, fyzikálně-chemickému, biologické a přírodnímu - a upozorňuje na výhody a nevýhody zvoleného řešení. Autor s patnáctiletou praxí v oboru vám také pomůže zorientovat se v legislativě týkající se oblasti malých čistíren odpadních vod.

Chcete si přečíst knihu?Čistírny odpadních vod: pro rodiné domy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Sojka. Číst Čistírny odpadních vod: pro rodiné domy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY