Umění Embossingu

Umění Embossingu - Kannikar Sukseree | I15cajalco.com

...ástrojů, mřížky multi grid a dorso pastely ... Umění Embossingu | Volný čas a kreslení |ZonerPress.cz ... . Umění Embossingu Autor: Sukseree, Kannikar Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788026041306 ISBN: 978-80-260-4130-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 80 stran, česky Rozměry: 21 × 29 cm Rok vydání: 2013 Nyní Vám nabízíme dvě publikace od Pergamano, které jsme vydali v českém jazyce v kompletu. Zakoupíte-li je takto dohromady, budete je mít za výhodnější cenu. Knihy: OSPINA,M.: Pergamano® Základy techni ... Kannikar Sukseree: Umění Embossingu | Pergamano.cz ... . Knihy: OSPINA,M.: Pergamano® Základy techniky papírové krajky a SUKSEREE,K.: Umění embossingu za speciální cenu: 499,- Kč Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. Je svého druhu učebnicí, kterou vydalo Pergamano® a druhou knihou od Pergamano International, která vyšla v oficiální české verzi. Kniha je inspirací pro každého, kdo se soustředí především na techniku embossingu. Je svého druhu učebnicí, kterou vydalo Pergamano® a druhou knihou od Pergamano International, která vyšla v oficiální české verzi. Kniha je inspirací pro každého, kdo se soustředí především na techniku embossingu. Umění Zentangle. 50 inspirativních kreseb, předloh a nápadů pro meditativní tvorbu - Penny Raileová, Margaret Bremnerová, Lara Williamsová, Norma J. Burnellová Inovativní metoda kreslení, kterou zvládne úplně každý. Umění Embossingu-- autor: Sukseree Kannikar Print and Production Finishes for Packaging-- autor: Denison Edward Calligraphy & Lettering: A Maker's Guide-- autor: Lach Denise Not Now, Bernard-- autor: McKee David SIZZIX Big Shot Plus A4 - včetně startovací sady embossing teriminin İngilizce İngilizce sözlükte anlamı {n} the art of making figures in relievo (Bilgisayar) Embossing produces an image that is raised above the surface of the folder (Bilgisayar) With debossing, the image is pressed into the folder and appears below the surface A non-color technique that causes raised areas on the surface of a print See Roy Lichtenstein, Reflections on ... Skip navigation Sign in. Search Všem nadšencům do techniky embossingu doporučuji knihu Kannikar Sukseree: Umění embossingu, která vyšla v českém jazyce. Více informací zde: Umění embossingu . Informace o kurzech Vítejte na oficiálních internetových stránkách pro ČR v kurzech techniky papírových krajek, akreditovan...

INFORMACE

AUTOR
Kannikar Sukseree
DIMENZE
11,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění Embossingu.pdf

POPIS

Kniha "Umění embossingu" je věnována technice embossování tj. vytlačování reliéfů do pergamenového/pauzovacího papíru. Je svého druhu učebnicí, kterou vydalo Pergamano® a druhou knihou od Pergamano International, která vyšla v oficiální české verzi. Kniha je inspirací pro každého, kdo se soustředí především na techniku embossingu. Autorka Kannikar Sukseree využívá při své práci všechny typy embossingových nástrojů, mřížky multi grid a dorso pastely.

Chcete si přečíst knihu?Umění Embossingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kannikar Sukseree. Číst Umění Embossingu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY