Záplaťák – Pirátovo oko

Záplaťák – Pirátovo oko - Guy Bass | I15cajalco.com

...iž dokázal zlá monstra šíleného profesora přeměnit v neškodné beránky ... Záplaťák - Pirátovo oko | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Záplaťák v pavoučí síti Guy Bass. 199 Kč ... Záplaťák - Pirátovo oko Guy Bass. Inzerát Záplaťák v okrese Plzeň-město, cena 1Kč, od Martin Fau 22 na Sbazar.cz. Popis: Pro více infromací se nezdráhejte kontaktovat přes mail nebo telefon. Na VD jste se již mohli seznámit s těmito díly: Záplaťák, Záplaťák-Pirátovo oko, Záplaťák, Duch Groteskinu, Záplaťák, V pavoučí síti. Publikace vydalo nakladatelství Albatrosmedia. Autorem je Guy Bass. Ilustrace ... Záplaťák v pavoučí síti | Albatros.cz ... . Publikace vydalo nakladatelství Albatrosmedia. Autorem je Guy Bass. Ilustrace namaloval Pete Williamson. Záplaťák Pirátovo oko. Guy Bass | Albatros Media a.s. (2013) Znáte Záplaťáka? Sešívku, Hadráka, s hlavou pokrytou stehy, co má každé oko jiné? Vytvořil ho podivínský profesor Erasmus v opuštěném hradu Groteskinu.Dlouhá léta se profesor nerušeně těšil ze svých pokusů a oživoval humanoidy, Frankensteiny, lebkouny ... Oko uragánu ( Patrick White) Nabídka č. 6962281752 Zobrazení: 1. Nabídka č. 6962281752 Zobrazení: 1. Nabídka č. 6962281752 Zobrazení: 1. Nabídka č. 6962281752 Zobrazení: 1. Mohlo by vás zajímat. local_offer . Záplaťák - Pirátovo oko . Kup teď 69 Kč s dopravou 134 Kč . local_offer . Zlatá brána-Motlová . Kup teď 99 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Guy Bass
DIMENZE
5,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Záplaťák – Pirátovo oko.pdf

POPIS

Znáte Záplaťáka? Sešívku, Hadráka, s hlavou pokrytou stehy, co má každé oko jiné? Vytvořil ho podivínský profesor Erasmus v opuštěném hradu Groteskinu. Dlouhá léta se profesor nerušeně těšil ze svých pokusů a oživoval humanoidy, Frankensteiny, lebkouny, jednooké pavouky s křídly, chodící ryby, tříruká monstra – ovšem jen do té doby, než se znovu objevil jeho dávný nepřítel Fulbert Frkolovec, majitel putovního karnevalu. Frkolovec profesora unesl a je na Záplaťákovi, aby ho zachránil. Brzy se ukáže, že i Záplaťák může únoscům nahnat strach. Vždyť jeho zářivé modré oko kdysi patřilo strašnému pirátu Střeloprachovi!

Chcete si přečíst knihu?Záplaťák – Pirátovo oko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Bass. Číst Záplaťák – Pirátovo oko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY