Vítězný: Ztracená flotila 6

Vítězný: Ztracená flotila 6 - Jack Campbell | I15cajalco.com

...ngujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Vítězný: Ztracená flotila 6 - KOSMAS.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Vítězný. Ztracená flotila 6 - Jack Campbell - Fantom Print, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vítězný. Ztracená flotila 6 - Jack Campbell - Fantom Print. při objedn ... Vítězný: Ztracená flotila 6 - Jack Campbell | Kniha na Alza.cz ... . Ztracená flotila 6 - Jack Campbell - Fantom Print. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Vítězný: Ztracená flotila 6 239,-118,-Skladem > 10 ks. Koupit. Vítězný: Ztracená flotila 6 Kapitán John "Black Jack" Geary se vrátil domů po století stráveném v kryogenickém hibernačním spánku aby zjistil, že válka mezi Aliancí a Syndikovanými světy stále zuří. Legendární hrdina je povýšen na velkoadmirála ... série: Ztracená flotila díl v sérii: 6. Kategorie: sci-fi - space opera - military. ... Vítězný. Kapitán John „Black Jack" Geary se vrátil domů po století stráveném v kryogenickém hibernačním spánku aby zjistil, že válka mezi Aliancí a Syndikovanými světy stále zuří. Legendární hrdina je povýšen na velkoadmirála ... Kapitán John „Black Jack" Geary se vrátil domů po století stráv...

INFORMACE

AUTOR
Jack Campbell
DIMENZE
10,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítězný: Ztracená flotila 6.pdf

POPIS

Kapitán John "Black Jack" Geary se vrátil domů po století stráveném v kryogenickém hibernačním spánku aby zjistil, že válka mezi Aliancí a Syndikovanými světy stále zuří. Legendární hrdina je povýšen na velkoadmirála, přestože si vládnoucí rada Aliance není jistá, zda Geary nechystá vojenský převrat. Geary nikdy nebojoval pro slávu. Jeho nová hodnost pro něj znamená jen to, že má postavení potřebné pro vyjednávání se Syndiky, kteří ve válce utrpěli hrozivé ztráty a možná budou konečně ochotní uzavřít mír. Geary odhodlaně vede flotilu zpět na syndické území. Jako zkušený velitel ví, že kapitulace nikdy nepřichází snadno. Ale i ve chvíli, kdy se chystá postavit se svému nepříteli, musí neustále myslet na mnohem větší hrozbu, cizí rasu číhající za hranicemi na druhé straně syndického území.

Chcete si přečíst knihu?Vítězný: Ztracená flotila 6 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Campbell. Číst Vítězný: Ztracená flotila 6 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY