Filín Fidla a strašidla

Filín Fidla a strašidla - Guy Bass | I15cajalco.com

...é, že holčička od vedle je ve skutečnosti masožravá emzácká vesmírná zombie z hrůzy zevnější! Ale jeho rodiče si jako obvykle myslí, že se chová ja ... Kniha Filín Fidla 1 a strašidla - Guy Bass | Dobré Knihy.cz ... ... Všechny informace o produktu Kniha Filín Fidla a strašidla, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Filín Fidla a strašidla. Kniha Filín Fidla a strašidla Přidat komentář. hogo. 4 01.11.2018. Tato kniha je jediná, které dám hodnocení 3 hvězdičky. ... Guy Bass: Filín Fidla a strašidla . Filín Fidla se bojí se bojí úplně všeho... kromě strašidel, která se schovávají u něj v pokoji!Když Filín po ... Kniha Filín Fidla 1 a strašidla - Guy Bass | Dobré Knihy.cz ... . ... Guy Bass: Filín Fidla a strašidla . Filín Fidla se bojí se bojí úplně všeho... kromě strašidel, která se schovávají u něj v pokoji!Když Filín poprvé spatří své nové sousedy, je mu okamžitě jasné, že holčička od vedle je ve skutečnosti masožravá emzácká vesmírná zombie z hrůzy zevnější!Ale jeho rodiče si jako obvykle myslí, že se chová jako totální ... Hledáte Filín Fidla a strašidla od Guy Bass? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Filín Fidla a strašidla (Guy Bass). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Elektronická kniha: Filín Fidla a strašidla Autor: Guy Bass Filín Fidla se bojí naprosto všeho (např. neviditelných žraloků ve vaně, že uvízne ve výtahu s hladovým jaguárem apod.), a to i věcí, které nejsou ani trochu děsivé. Filín Fidla a strašidla Knihu si právě prohlíží 3 zákazníci! Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Guy Bass. 126 Kč běžná cena 169 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ... Filín Fidla a strašidla Guy Bass. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. ... Filín Fidla se bojí úplně všeho... kromě strašidel, která se schovávají u něj v pokoji! Když Filín poprvé spatří své nové sousedy, je mu okamžitě jasné, že holčička od vedle je ve skutečnosti masožravá ... Filín Fidla se bojí se bojí úpl...

INFORMACE

AUTOR
Guy Bass
DIMENZE
4,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Filín Fidla a strašidla.pdf

POPIS

Filín Fidla se bojí úplně všeho... kromě strašidel, která se schovávají u něj v pokoji! Když Filín poprvé spatří své nové sousedy, je mu okamžitě jasné, že holčička od vedle je ve skutečnosti masožravá emzácká vesmírná zombie z hrůzy zevnější! Ale jeho rodiče si jako obvykle myslí, že se chová jako totální trouba. Dokáže Filín se svými kamarády strašidly zachránit svět před ďábelskými zombiemi dřív, než se celé lidstvo promění v bezduché masožravé otroky? Příběhem o nebezpečí, které číhá na každém kroku, tě bude provázet kvílící duch, chrastící kostlivec a hladová příšera zpod postele.

Chcete si přečíst knihu?Filín Fidla a strašidla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Bass. Číst Filín Fidla a strašidla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY