Matematika 2. třída: Domácí procvičování

Matematika 2. třída: Domácí procvičování - Petr Šulc | I15cajalco.com

...ování, ale jistě je využijí i paní učitelky ... Matematika - Třída 2.B - Google Sites ... ... PROCVIČOVÁNÍ PRO 1. STUPEŇ ZŠ ... Úvod > Matematika > 2. třída. 2. třída. Počítáme do 20 s přechodem přes desítku. 21.04.2014 22:00 Počítáme do 100. 21.04.2014 22:01 Sčítání a odčítání do 100 (metodický postup) 21.04.2014 22:03 ... Matematika - 3. třída . Zábavné domácí procvičování je určeno všem žákům třetích tříd, kteří by si rádi zopakovali či procvičili učivo z matematiky. ... Zábavné domácí procvičování je určeno ... Umíme matiku - Zábavné procvičování matematiky online ... . ... Zábavné domácí procvičování je určeno všem žákům třetích tříd, kteří by si rádi zopakovali či procvičili učivo z matematiky. Knihu je možné ... Domácí procvičování - Matematika 2.třída. výprodej; ... Tituly Domácí procvičování matematika 2. - 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách matematiky ZŠ. Matematické příklady jako geometrické útvary, počítání po desítkách, rozklad čísla nebo zaokrouhlování. ... Tituly Domácí procvičování matematika 2. - 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách matematiky ZŠ. Matematické příklady jako geometrické útvary, počítání po desítkách, rozklad čísla nebo zaokrouhlování. Publikace... Objednávejte knihu Domácí procvičování - Matematika 2. ročník v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Matematika 2. třída. NAVŠTIVTE NÁS NA NAŠÍ NOVÉ ADRESE. SKOLAKOV.EU. Číselná řada 0 - 100 . URČOVÁNÍ POČTU DESÍTEK A JEDNOTEK ... O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE - PROCVIČOVÁNÍ DĚLENÍ 2, 3, 4 NÁSOBENÍ A DĚLENÍ 5 . Menu. Český jazyk 2. třída; Český jazyk 3. třída; Český jazyk 4. třída; Při online výuce se tentokrát budeme věnovat číslu MILION a slíbenému procvičování.!!! ... že se celá třída sejde v úterý 21.4. od 15 hodin. ... MATEMATIKA. OPAKOVÁNÍ Pracovní sešit 2 str. 3 - cvičení 2, 3, 4 všichni. www.umimecesky.cz/doplnovacka-tvrde-a-mekke-souhlasky-1-uroven/5995...

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika 2. třída: Domácí procvičování.pdf

POPIS

Ucelená edice procvičovacích publikací je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Tituly Domácí procvičování matematika 2. – 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách matematiky ZŠ. Matematické příklady jako geometrické útvary, počítání po desítkách, rozklad čísla nebo zaokrouhlování. Publikace jsou určeny pro domácí procvičování, ale jistě je využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol (RVP). Součástí je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.

Chcete si přečíst knihu?Matematika 2. třída: Domácí procvičování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Matematika 2. třída: Domácí procvičování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY