Čeština 2. třída: Domácí procvičování

Čeština 2. třída: Domácí procvičování - Petr Šulc | I15cajalco.com

...a 2. 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny ... Čeština 2. třída - Knihkupectví Luxor ... . 0 hodnocení Domácí procvičování - Čeština 2. třída 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Domácí procvičování - Čeština 2. třída. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Tituly Domácí procvičování čeština 2. - 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny. ... Čeština 2. třída - Knihkupectví Luxor ... . - 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny. Tituly Domácí procvičování matematika 2. - 5. ročník procvičují veškerou látku probíranou v hodinách matematiky ZŠ. Domů » Domácí procvičování - čeština 5. třída. Domácí procvičování - čeština 5. třída. ISBN: 9788073535087 Skladová dostupnost: Skladem Autor: Petr Šulc Ilustrátor: Marcela Žižkov á Stran: 88 Formát ... Tituly Domácí procvičování čeština 2. - 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny. Publikace jsou určeny pro domácí procvičování, ale jistě je využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Výlučně pro žáky a žákyně 2. a 3. třídy základní školy jsme připravili jednoduchá cvičení, která jim pomohou s plným porozuměním pravopisu a gramatiky vyučované na těchto školních stupních. Tato cvičení můžete použít jako základ pro své domácí procvičování (a doučování). Pokud nezvládáte tato cvičení splnit na jedničku s hvězdičkou, podívejte ... Domácí procvičování - Čeština 2. třída - Petr Šulc. Ucelená edice procvičovacích publikací je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně... Všechny informace o produktu Domácí procvičování - čeština a matematika 1. třída - Iva Nováková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Domácí procvičování - čeština a matematika 1. třída - Iva Nováková. Zábavné procvičování angličtiny online - slovíčka i gramatika, tradiční i netradiční úlohy....

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština 2. třída: Domácí procvičování.pdf

POPIS

Ucelená edice procvičovacích publikací je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Tituly Domácí procvičování čeština 2. – 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny. Publikace jsou určeny pro domácí procvičování, ale jistě je využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol (RVP). Součástí je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.

Chcete si přečíst knihu?Čeština 2. třída: Domácí procvičování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Čeština 2. třída: Domácí procvičování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY