Vodníci v Čechách

Vodníci v Čechách - Simona Petrová | I15cajalco.com

...it dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách je česká filmová komedie režiséra Václava Vorlíčka z roku 1974, která měla premiéru 1 ... Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974 ... ... . března 1975.Scénář napsali Petr Markov a Miloš Macourek spolu s Václavem Vorlíčkem. Píseň Znala panna pána s textem Petra Markova ve filmu zazpívali Valérie Čižmárová, Helena Vondráčková a Václav Neckář Vodníci v Čechách Asi není tajemstvím, že děti vodu milují. A hodně. A pro vodní hrátky je léto prostě nej. Tak snad se vám nápady budou v těchto vedrech ještě hodit. Tipů na hry s vodou už j ... Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974 ... ... . A hodně. A pro vodní hrátky je léto prostě nej. Tak snad se vám nápady budou v těchto vedrech ještě hodit. Tipů na hry s vodou už jsem viděla mraky. Něco jsme i vyzkoušeli, něco nás teprv čeká a něco třeba ani nestihnem. Ale vy byste mohli. In Slavic mythology, vodyanoy or vodyanoi (Russian: водяно́й, IPA: [vədʲɪˈnoj]; lit. '[he] from the water' or 'watery') is a male water spirit. Vodník (or in Germanized form: Hastrman), in Czech fairy tales, is the same creature as the Wassermann or nix of German fairy tales. Vodyanoy is said to appear as a naked old man with a frog-like face, greenish beard, and long hair, with ... Vodníci v Čechách 4 2 recenze Všechny děti i jejich rodiče dobře vědí, že v některých českých rybnících a řekách ještě žijí vodníci, kteří se starají o čistotu vody a o ryby, i když jim lidé jejich práci často ztěžují. Vodníci v Čechách. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vodníci v Čechách Autor Simona Petrová. Všechny děti i jejich rodiče dobře vědí, že v některých českých rybnících a řekách ještě žijí vodníci, kteří se starají o čistotu vody a o ryby, i když jim lidé jejich práci často ztěžují. V knížce se seznámíme s vodníkem Brčálníkem, jeho kamarády-vodníky, se strašidlem hejkalem a s jejich přáteli-zvířátky. Společně prožijí spoustu veselých příhod a dobrodružství. ... Vodníci v Čechách Simona Petrová ... Wasserman dostane na konferenci v Hamburku důtku. Vodníci v Čechách vymírají. O svoji nesmrtelnost a kouzelné vlohy totiž mohou snadno přijít. Stačí sníst krev, dostat transfuzi, nebo se milovat s obyčejným smrtelníkem. Takhle zmizeli poslední čeští mlad...

INFORMACE

AUTOR
Simona Petrová
DIMENZE
4,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Vodníci v Čechách.pdf

POPIS

Všechny děti i jejich rodiče dobře vědí, že v některých českých rybnících a řekách ještě žijí vodníci, kteří se starají o čistotu vody a o ryby, i když jim lidé jejich práci často ztěžují. Takovým vodníkem je i starý Brčálník z rybníka Hadovce. V knížce se seznámíme s jeho kamarády-vodníky, se strašidlem hejkalem a s jejich přáteli-zvířátky. Společně prožijí spoustu veselých příhod a dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Vodníci v Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Petrová. Číst Vodníci v Čechách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY