Řeč těla: Ja rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat

Řeč těla: Ja rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat - Gregor Adamczyk, | I15cajalco.com

..... Naučte se proto neverbálním projevům rozumět a mějte je pod kontrolou ... Řeč těla - Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat ... . Je důležité, abyste řečí svého těla nevědomě nekazili dojem, kterým na ostatní působíte 10 signálů toho, že žena FLIRTUJE řečí těla! ... Řeč těla (z anglického ... Hledáte Řeč těla - Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat od Tiziana Bruno,Gregor Adamczyk? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Tiziana Bruno, Gregor Adamczyk Řeč těla Jak rozu ... Řeč těla - Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat ... . 33 prodejen po celé ČR Tiziana Bruno, Gregor Adamczyk Řeč těla Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Přeloženo z německého originálu knihy Tiziany Bruno a Gregora Adamczyka Körpersprache, vydaného nakladatelstvím Haufe-Lexware GmbH & Co. KG ve Freiburgu, 2010. Kniha Řeč těla: Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Řeč těla: Jak... Řeč těla -- Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat - Brun...

INFORMACE

AUTOR
Gregor Adamczyk,
DIMENZE
7,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeč těla: Ja rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat.pdf

POPIS

Jak svou řečí těla působíte na ostatní? Co si druzí lidé skutečně myslí a jaké jsou jejich opravdové pocity? Jak můžete pomocí držení těla, gest a mimiky ovlivnit svůj protějšek? Jak vycházet s různými typy lidí? To vše a mnohem více se dozvíte v této knížce plné fotografií, praktických rad, příkladů a cvičení. Naučíte se díky ní zvládnout záludnosti neverbální komunikace a využít řeč těla k dosažení svých cílů v různých situacích, například při jednání se spolupracovníky, při prezentaci nebo přijímacím pohovoru. Tato čtivá a poutavá knížka je nepostradatelnou příručkou pro každého komunikujícího člověka.

Chcete si přečíst knihu?Řeč těla: Ja rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gregor Adamczyk,. Číst Řeč těla: Ja rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY