Imperfekcionisté

Imperfekcionisté - Tom Rachman | I15cajalco.com

... over-thought-out series of steps on how to think, relate to others, and feel on a daily basis ... Pretty Little Liars: The Perfectionists (TV Series 2019 ... ... . I agree with the idea The premise of this book was good and some of the tips are helpful, but overall the message seemed unrealistic and somewhat self-righteous. See related links to what you are looking for. How to Be an Imperfectionist: The New Way to Self-Acceptance, Fearless Living, and Freedom from Perfectionism - Kindle edition by Guise, Stephen. Religion & Spirituality Kindle eBooks @ Amazon.com. The Imperfectionists is a splendid origi ... Pretty Little Liars: The Perfectionists (TV Series 2019 ... ... . Religion & Spirituality Kindle eBooks @ Amazon.com. The Imperfectionists is a splendid original, filled with wit and structured so ingeniously that figuring out where the author is headed is half the reader's fun. The other half comes from his sparkling descriptions not only of newspaper office denizens but of the tricks of their trade, presented in language that is smartly satirical yet ... Perfectionism definition is - the doctrine that the perfection of moral character constitutes a person's highest good. What is an Imperfectionist? "Perfectionism, in psychology, is a personality trait characterized by a person's striving for flawlessness and setting excessively high performance standards, accompanied by overly critical self-evaluations and concerns regarding others' evaluations." Imperfekcionisté Toma Rachmana se navenek tváří jako román, ale přitom jde o několik volně propojených povídek, které se více než žurnalistickou praxí zaobírají vztahy mezi postavami (třebaže na pozadí se odvíjí takřka apokalyptický, byť humorně nadsazený příběh zániku tištěných médií). Created by I. Marlene King. With Sasha Pieterse, Janel Parrish, Sofia Carson, Sydney Park. Everything about the town of Beacon Heights seems perfect, but in the aftermath of the town's first murder, behind every Perfectionist hides secrets, lies and much needed alibies. Imperfection definition is - the quality or state of being imperfect; also : fault, blemish. How to use imperfection in a sentence. The Imperfectionist You know those people who seem to effortlessly sail through life?…well, that's certainly not me! Making a mountain out of a mundane task is my speciality, so come and join me for the ...

INFORMACE

AUTOR
Tom Rachman
DIMENZE
11,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Imperfekcionisté.pdf

POPIS

Satirický, a přitom dojemný ohňostroj lidské marnosti odehrávající se v kulisách mezinárodního deníku sídlícího v ŘíměHrdinové románového debutu bývalého novináře Toma Rachmana nejsou zrovna ideálními kandidáty na Pulitzerovu cenu. Představte si šéfredaktorku prožívající manželskou krizi či postaršího pařížského korespondenta, který byl kdysi váženým reportérem a velkým svůdcem, ale dnes nemá „žhavější“ téma než chov strnadů. Nebo anorektickou redaktorku ekonomického zpravodajství, jež se zamiluje do dredatého irského povaleče. Odborníka na nekrology a křížovky, jehož životním cílem je „nic nedělat“, avšak rodinná tragédie ho ironií osudu posune v kariéře. Mladého naivního káhirského dopisovatele, snažícího se zdokumentovat „sexuální život islámských extremistů“, kterého bez skrupulí vysává starší kolega. Afektovanou osamělou a zatrpklou finanční ředitelku nebo korektora sisyfovsky bojujícího proti překlepům typu Saddám Hnusajn nebo genitální ekonom. Ti všichni jsou závislí na vnukovi zakladatele novin, jenž se však zajímá jen o svého baseta jménem Schopenhauer.Jsou to ztracenci, antihrdinové, věční smolaři lapení do sítě pochyb, zmítaní osudem. Jsou patetičtí i dojemní současně. Jsou zkrátka neodolatelní. Rachman je sleduje výsměšným perem milovníka opileckých portrétů a anekdot posbíraných u automatu na kávu.Kniha prostřednictvím jedenácti příběhů vykresluje více než padesát let historie jedněch novin, od zlatých časů k jejich úpadku. Ačkoli se každá z kapitol odehrává v jiném období a točí se kolem jiné postavy, je kniha —právě díky hrdinům, kteří proplouvají napříč jednotlivými epizodami — důmyslně propojeným příběhem.

Chcete si přečíst knihu?Imperfekcionisté ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Rachman. Číst Imperfekcionisté Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY