Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii

Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii - Adéla Holubová, | I15cajalco.com

...entky či nově nastupující personál se základními principy oštřování pacientů postižených úrazem ... Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii ... ... . . Personál pracující na traumatologických ... Ošetřovatelská péče o ženy v šestinedělí ... Více » 279 Kč. Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii. Jana Marečková ... Ošetřovatelská perioperační péče Jaroslava Jedličková Detaily knihy. Autor: Jaroslava Jedličková Vydavateľstvo: Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) Formát: Počet strán: 268 ISBN: 978-80-7013-543-3 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 24.71 € Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii Adéla Holubová, kol., Jana Marečková a ... Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii ... ... .71 € Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii Adéla Holubová, kol., Jana Marečková a Helena Novotná ... Využití funkčních dechových testů v gastroenterologii Marcela Kopáčová a kol. 2006, 1. vydání, Nucleus HK. ISBN-13: 978-80-86225-98-2 . ISBN-10: ... Paliativní péče; Patologie;...

INFORMACE

AUTOR
Adéla Holubová,
DIMENZE
3,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii.pdf

POPIS

Tato publikace, která je svým zaměřením na českém trhu zcela ojedinělá, je určena nejen studentům zdravotnickým oborů na lékařských či zdravotně sociálních fakultách a vyšších odborných školách, ale také všeobecným sestrám, kterým poskytne nejnovější poznatky z daných oborů a pomůže tak zkvalitnit péči o jejich klienty. Akademickým pracovníkům poslouží jako kvalitní podklad pro výuku. Jedinečnost této učebnice spočívá v jejím pojetí. Většina kapitol je zpracována formou ošetřovatelského procesu či standardizovaného ošetřovatelského postupu. Velkým pozitivem knihy je též použití NANDA taxonomie II, která je dnes již nezbytným prvkem ošetřovatelské diagnostiky. Prostudováním této publikace získají čtenáři základy medicínské problematiky, budou umět rozpoznávat ošetřovatelské problémy klienta, správně přiřadit ošetřovatelskou diagnózu, plánovat, realizovat, hodnotit ošetřovatelskou péči a vhodně edukovat nemocné. Naučí se asistovat lékaři při specializovaných výkonech a vyšetřeních, na která budou umět klienty správně připravit. Získají též dobrý přehled o farmakologických přípravcích používaných v gastroenterologii a hepatologii. Množství použitých tabulek, ilustračních obrázků a barevných fotografií umocňuje didaktický charakter publikace.

Chcete si přečíst knihu?Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adéla Holubová,. Číst Ošetřovatelská péče v gastroenterologii a hepatologii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY