Výrobní procesy řízené logistikou

Výrobní procesy řízené logistikou - Marie Jurová | I15cajalco.com

...ľ, Andrej, 1954- Vydáno: (2002) Organizace přípravy výroby / Hlavní autor: Jurová, Marie, 1942- Vydáno: (2015) Výrobní takt, pracovní rytmus, výrobní cyklus, překrytí cyklů, koeficient synchronizace, pracovní výkon ... Řízení procesů (Process Management) - ManagementMania.com ... . (dotace 1/3) 11. Charakteristika práce, její spotřeba a produktivita. Celková efektivita zařízení (OEE) (dotace 2/3) 12. Základy štíhlé výroby (Lean manufacturing) (dotace 2/0) Business proces (někdy též podnikový proces, obchodní proces nebo jen zkráceně proces) je tok práce nebo činností.Každá organizace je v podstatě organizovaná soustava procesů a činností, které na sebe vzájemně navazují, vzájemně interagují probíhají napříč organizačními jednotkami, reagují na různé podněty z vnitřníh ... Výrobní procesy řízené logistikou / Nejlevnější knihy ... .Každá organizace je v podstatě organizovaná soustava procesů a činností, které na sebe vzájemně navazují, vzájemně interagují probíhají napříč organizačními jednotkami, reagují na různé podněty z vnitřního i vnějšího prostředí. Výrobní proces Popis výrobku Výrobní strategie Typ výroby Podmínky pro formu organizace Zakázka Výpočet doby potřebné pro výrobu zakázky Možné komplikace Více objednávek Závěr; Zdroje: JUROVÁ, Marie a kol. Výrobní procesy řízené logistikou. 1.vyd. Praha: Albatros Media, 2013. 260 s. ISBN 978-80-265-0059-9. V procesně řízené organizaci je rovněž hierarchická struktura, ale centrem pozornosti je proces a jeho průběh napříč organizační strukturou. Například proces jednání se zákazníkem začíná v oddělení marketingu, které klienta osloví nabídkou, pokračuje uzavřením smlouvy o dodávce v oddělení nákupu, následuje ... Některé typy výrob obsahují výrobní procesy, jejichž výsledkem je několik vzniklých koproduktů. Tady musí informační systém obsahovat speciální typy norem, které dokážou procesy a koprodukty popsat, zkalkulovat a následně s nimi podpořit plánování. Výrobní a logistické procesy v podnikání Kniha je monografie Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou ... Výrobní činnost podniku. Výrobní management - charakteristika, postavení ve výrobním podniku a úkoly i z hlediska časových úrovní - strategie, taktiky a operativní úrovně reálného času. ... Výrobní procesy řízené logistikou. 1. vyd. Brno: BizBooks, 2013, 260 s. ISBN 9788026500599. JUROVÁ,M. Výrobní procesy řízené logistikou (2013) Komentáře (0) Knihy (2) Diskuze (0) Hodnocení (0) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ......

INFORMACE

AUTOR
Marie Jurová
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Výrobní procesy řízené logistikou.pdf

POPIS

Výroba zboží a poskytování služeb jsou výsledkem ekonomického úsilí a neuskutečňují se libovolně – řízení výroby musí respektovat, že východiskem pro výrobu je trh a uspokojení potřeb a požadavků zákazníků, a zároveň by mělo dodržovat základní principy a nástroje managementu obecně. Díky knize autorského kolektivu profesorky Jurové se student i manažer se snadno vypořádá se všemi úskalími řízení výroby logistikou.

Chcete si přečíst knihu?Výrobní procesy řízené logistikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Jurová. Číst Výrobní procesy řízené logistikou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY