Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky

Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek | I15cajalco.com

...cku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti ... Daně z příjmů. přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří ... ... . Zboží ze stejné kategorie - Daně z příjmů 2020 - přehledy, daňové a účetní tabulky GRADA Daně z příjmů 2013 . Autor v již osmém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí ... PDF přehledy, daňové a účetní tabulky 2016 - KOSMAS.cz ... . Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Daňová kalkulačka slouží pro pohodlí čtenářů při řešení daňových povinností vůči orgánům veřejné správy. Vyvinuli jsme maximální úsilí pro přesný výpočet při zadání potřebných vstupních dat. Je však věcí každého poplatníka, uživatele daňové kalkulačky, aby si správnost všech výpočtů, výstupních dat daňové kalkulačky, stejně jako ... Daně z příjmů 2020 Přehledy, daňové a účetní tabulky; Daně z příjmů 2020 Přehledy, daňové a účetní tabulky DUŠEK JIŘÍ ... Tuto praktickou pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti. ... Daně z příjmů 2017. Kdo napsal knihu Daně z příjmů 2017? Autorem je Jiří Dušek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Daně. Zobrazit publikace: ... Podnikání a koronavirus - Daňový řád, daň z příjmů, Zákoník práce, DPH, hypotéky, pojištění, ošetřovné, karanténa, ... Daně z příjmů 2020 - přehledy, daňové a účetní tabulky Autor: Jiří Dušek V ... Daně z příjmů : přehledy, daňové a účetní tabulky / Jiří Dušek: Variantní názvy: Daně z příjmů - přehledy, daňové a účetní tabulky: Mezinárodní standardní číslo knihy: 978-80-271-1048-3 (brožováno) Údaje o vydání: Třinácté vydání: Nakladatelské údaje, údaje o vytvoření díla, autorská práva: Praha ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
9,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky.pdf

POPIS

Autor v již osmém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Např. pojistné události na konci roku, nájmy, finanční leasing, směna, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných papírů apod. Publikace pomáhá všem, kteří se danou problematikou zabývají a dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a přístupu k aktuálním informacím. Tuto zajímavou, netradiční pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY