Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky

Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek | I15cajalco.com

...í Dušek - GRADA Publishing, a. s. Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím ... Daně z příjmů. přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří ... ... . Daně z příjmů 2014 přehledy, daňové a účetní tabulky. ... Příloha č. 5 - Finanční majetek - účtování a oceňování v roce 2013 212 Příloha č. 6 - Úvěr - přehled plateb 214 Příloha č. 7 - Poradenská pracoviště ČSÚ 215 ... přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... Daně z příjmů 2020 - přehledy, daňové a účetní tabulky. Jiří Dušek - GRADA Publishing, a. s. Publikace po ... PDF přehledy, daňové a účetní tabulky 2016 - KOSMAS.cz ... ... přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... Daně z příjmů 2020 - přehledy, daňové a účetní tabulky. Jiří Dušek - GRADA Publishing, a. s. Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím. Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky Jiří Dušek Nakladatel: Grada 2013 Daně z příjmů 2015 V knize jsou čtenáři názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětleny nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů k 1. ... přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... 570/13 Nezabavitelná částka pro výpočet srážek ze mzdy 2013 Daně z příjmů Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím. ... přehledy, daňové a účetní tabulky. Dušek Jiří ... Daně z příjmů 2013. Daně z příjmů 2014. Daně z příjmů 2012. Daně z příjmů 2015. Daně z příjmů 2016 ... Hledáte Daně z příjmů 2016 - přehledy, daňové a účetní tabulky od Jiří Dušek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR E-kniha: Daně z příjmů -- přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Podnázev: přehledy, daňové a účetní tabulky ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky.pdf

POPIS

Autor v již osmém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Např. pojistné události na konci roku, nájmy, finanční leasing, směna, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných papírů apod. Publikace pomáhá všem, kteří se danou problematikou zabývají a dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a přístupu k aktuálním informacím. Tuto zajímavou, netradiční pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Daně z příjmů 2013: přehledy, daňové a účetní tabulky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY