Sociologie trochu jinak: 2., rozšířené vydání

Sociologie trochu jinak: 2., rozšířené vydání - Lukáš Urban | I15cajalco.com

...a vrcholí několika pojednáními o rozporuplné emancipaci člověka, jeho přáních, snech, strachu a nejistotách ... Sociologie lukas urban levně | Mobilmania zboží ... . To vše v kontextech každodenního života na ... Lukáš Urban - Sociologie ... Sociologie trochu jinak /nov.vyd./: 2., rozšířené vydání Lukáš Urban Sociologie trochu jinak a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Sociologie trochu jinak (e-kniha) 2., rozšířené vydání. PDF EPUB MOBI Lukáš Urban ... Socializace (so ... Sociologie trochu jinak: 2., rozšířené vydání ... .sk. ... Sociologie trochu jinak (e-kniha) 2., rozšířené vydání. PDF EPUB MOBI Lukáš Urban ... Socializace (socialization) pochází z latinského socialis neboli družný, spojenecký, polidštěný.. Je to sociologický, sociálně psychologický a pedagogický pojem, který označuje proces, při kterém se jedinec začleňuje do společnosti, přičemž si osvojuje její hodnoty, normy, chování, schopnosti a učí se sociálním rolím.. Výsledkem tohoto procesu je vytvoření ... Holismus (z řeckého holos, celek) je filosofický názor nebo směr, který zdůrazňuje, že všechny vlastnosti nějakého systému nelze určit nebo vysvětlit pouze zkoumáním jeho částí.Holismus tvrdí, že „celek" je důležitější než jeho části a každá část má význam pouze vztahujeme-li její význam k ostatním částem nebo k celku. Sociologie trochu jinak E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. 2., rozšířené vydání. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Lukáš Urban. Proč? Při pohledu na okolní svět je tato otázka lidskému druhu snad nejvlastnější a nejdůležitější. Jak dosáhnout maximálního výsledku s minimem lidí, času a energie - 2., rozšířené vydání Plamínek Jiří, GRADA. Zobrazit. Etické řízení ve firmě ... Sociologie trochu jinak 2.vyd. Urban Lukáš, Grada 2. rozšířené vydání ... 2., rozšířené vydání. Urban Lukáš ... rozšířeném vydání úspěšné knihy Sociologie trochu jinak vám přinášíme příběh o společnosti, který tematizuje základní sociologické otázky a vrcholí několika pojednáními o rozporuplné emancipaci člověka, jeho přáních, snech, strachu a nejistotách. ... Sociologie trochu jinak. 2., rozšířené vydání - Lukáš Urban e-kniha Pro...

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Urban
DIMENZE
3,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociologie trochu jinak: 2., rozšířené vydání.pdf

POPIS

Proč? Při pohledu na okolní svět je tato otázka lidskému druhu snad nejvlastnější a nejdůležitější. Proč? Protože pro člověka i společnost asi není nic horšího než absence tázání, rezignace na hledání smyslu své existence a přemýšlení o něm. Ptáte se: Proč? Odpovědět vám může sociologie. Věda, která vám mnohé napoví o jednání lidí ve společnosti. Právě ona pojednává o sociálních jevech, o sociálních vztazích a sociálních skupinách. A je to znovu ona, která mluví o společenském vývoji, o struktuře společnosti a společenském řádu.Ve druhém, rozšířeném vydání úspěšné knihy Sociologie trochu jinak vám přinášíme příběh o společnosti, který tematizuje základní sociologické otázky a vrcholí několika pojednáními o rozporuplné emancipaci člověka, jeho přáních, snech, strachu a nejistotách. To vše v kontextech každodenního života na počátku 21. století.

Chcete si přečíst knihu?Sociologie trochu jinak: 2., rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Urban. Číst Sociologie trochu jinak: 2., rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY